Вже не один місяць поспіль в розділі «Термінові новини» ми розміщуємо виключно новини-прохання по допомозі Рівненському госпіталю. Після кожного звернення про допомогу від госпіталя ми наважуємось взяти у борг саме-саме необхідне. Але все частіше ми не покриваємо навіть половини потреби. Причина – нестача коштів, ліки зараз недешеві, всі ми виснажились та стомились. А зараз ще й літо – пора, яку варто любити та чекати. Та кожного разу очікуєш літа з завмиранням, адже в цей час кошти надходять порівняно мало, і дуже страшно коли виникає ситуація «треба на вчора», а допомогти не в силах.

  Два тижні тому після розміщення списку медикаментів для потреб госпіталя на рахунок фонду надійшло 1000 гривень та на картку – 600 гривень. На кінець липня ми мали борг  у 1500 гривень перед аптекою за ліки для госпіталя та наступне прохання – закупити одноразові рукавички для огляду та різноманітних маніпуляцій. Тільки завдяки пожертві у 3905 гривень, що надійшла від греко-католицької громади міста Рівного ми розрахувались за попередні ліки та замовили кілька сотень рукавичок. Щиро вдячні священикам Івану Хмілю, Євгену Остапенку та прихожанам за вашу допомогу та довіру!

   У госпіталі і надалі перебувають на лікуванні військовослужбовці із зони АТО. В основному це запальні захворювання, тому завжди є потреба у антибіотиках, протизапальних, дезінтоксикаційних препаратах та супутніх засобах. Кожна гривня, яку ви пожертвуєте для допомоги хлопцям, може стати вирішальною у поверненні їх здоров’я. Ми не можемо залишити без допомоги тих, хто віддано захищав та захищає нас!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*