Благодійний фонд Скарбниця Надії

Історія благодійного фонду «Скарбниця Надії»

Витоки волонтерського руху беруть свій початок з грудня 2009 року з намагання однієї небайдужої людини покращити долю онкохворих дітей. Три місяці потому зворушлива і трагічна історія півторарічної дівчинки Аллочки, яка просочилася у соціальні мережі, привела у відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні ще 5 волонтерів. Побачені там страждання і розпач не однієї дівчинки, а більше десятка тяжкохворих дітей, вже не дозволили піти звідти, не зробивши нічого для інших – це стало поштовхом для створення волонтерської групи.

З метою організації і упорядкування волонтерського руху в Рівному у травні 2011 року був зареєстрований Благодійний фонд «Скарбниця Надії», який акумулює основну фінансову допомогу для онковідділення Рівненської обласнолї дитячої лікарні, а також інших важко хворих дітей, які проходять в цій лікарні лікування.

Результати нашої діяльності:

Перша і найголовніша місія Благодійного фонду має свою позитивну статистику: понад сто двадцять дітей, які подолали онкологічне захворювання, закінчивши основне лікування станом на 01.09.2019р.

За час існування волонтерської групи благодійниками стали декілька тисяч людей, донорами крові для дітей та дорослих – більше 3500 людей.

До створення Благодійного фонду завдяки постійній роботі волонтерів на рахунки батьків зібрано 460 тис.грн., з моменту створення – надано допомоги на суму більше 12 млн. гривень. Майже млн. гривень – це допомога онкохворим дітям у вигляді медикаментів.

Крім онкохворих дітей, з 2012 року Благодійний фонд став надавати допомогу пацієнтам з неонкологічними діагнозами. Загальна сума такої адресної допомоги за 2012-1019р.р. становить понад мільйони 280 тисяч гривень. Благодійниками придбано обладнання, меблі, побутову техніку на суму 1 мільйон 100 тисяч гривень. Оплачено ремонт старого обладнання. Здійснено ремонт господарського приміщення та душевої. Оплачено встановлення метало-пластикових вікон у відділенні онкогематології РОДЛ. Також допомога у придбанні та ремонті обладнання, у ремонтах приміщень та господарських потребах надається і іншим відділенням РОДЛ та медичним закладам нашого міста.

Зусиллями волонтерів створено базу «Банк донорів». Завдяки цьому тепер рідко трапляються ситуації, коли в терміновому порядку потрібно шукати донорів «на вчора», і вже не треба просити допомоги просто на вулиці у незнайомих перехожих. З листопада 2017 року волонтери також допомагають забезпечувати донорами крові і дорослих пацієнтів Рівного.

У відділенні онкогематології діє група волонтерів, які здійснюють психологічну підтримку дітей та їхніх родин. Проводяться заняття по арт-терапії, проекти «Логічні ігри» та «Лампова казка», «Коробка хоробрості» для відволікання уваги дітей від багатомісячного тяжкого лікувального процесу. З липня 2019 року заняття по арт-терапії та проект «Коробка хоробрості» розширились також на відділення неврології РОДЛ.

Крім того, волонтери фонду проводять святкові заходи «День іменинника», «День краси», день Святого Миколая, Різдво. Створено дитячий куточок – придбано меблі, книжки та іграшки.

З 2012 року за постійної підтримки фонду здійснюється проект «Лікарняна клоунада». До дітей та дорослих в лікарню (11 відділень Рівненської обласної дитячої лікарні, 2 відділення Рівненської міської дитячої лікарні, Клеванський госпідали для ветеранів війни, паліативне відділення Дядьковицької районної лікарня) щотижня приходять веселі клоуни та розважають їх в найважчі хвилини довгого лікування.

За ці роки в фонді сформувалася команда з 70 активних волонтерів, кожен з яких відповідає за свою маленьку ділянку роботи.

Найголовніше – на чужу біду відгукнулись тисячі мешканців області і міста, котрим небайдужа біда онкохворих та важкохворих  дітей. Адже чужих дітей не буває. Це діти наших сусідів, з нашого двору, з нашої вулиці, з нашого міста. Вони – майбутнє України і нам не все одно, нам не байдуже!

Потреби благодійного фонду «Скарбниця Надії»

Перші роки від часу заснування волонтерського руху вся діяльність фінансувалась за рахунок самих волонтерів. За п’ять років нашої діяльності ми впевнились у важливості комплексного та системного підходу до проблем дитячої онкології та проблем  дітей з іншими важкими захворюваннями Тобто професійна, системна та якісна робота фонду, його розвиток не можливі без постійних працівників, для яких діяльність у фонді стане основною роботою.

Що потрібно для ефективної діяльності фонду?

Щомісячні потреби:

  1. Орендна плата за офісне приміщення для роботи фонду, зборів волонтерів, зустрічі добродійників та людей, що цікавляться долею дітей та волонтерською діяльністю, для зберігання речей та ліків, що передаються у відділення – 2500 грн.
  2. Оплата інтернету та зв’язку – 100 грн.
  3. Оплата роботи керівнику, бухгалтеру та одному працівнику та бухгалтеру фонду. Потреби на  зарплату та виплату всіх податків для трьох працівників – 25000 грн.

В разі, якщо Ви з розумінням ставитесь до нашого прохання та готові допомагати благодійному фонду в його діяльності, можете перераховувати кошти на вказаний нижче рахунок. Будемо вдячні за будь-яку допомогу:

Благодійний фонд «Скарбниця Надії»

Код ЄДРПОУ 37685693

Рахунок  UA273510050000026009336789200

Банк отримувача: АТ “УкрСиббанк”

Призначення платежу: Добровільна пожертва на статутну діяльність

Благодійний фонд «Скарбниця Надії»

Код ЄДРПОУ 37685693

Рахунок  UA543333910000026007054713460

Банк отримувача: КБ “Приватбанк”

Призначення платежу: Добровільна пожертва на статутну діяльність

Картка Приватбанк

5169 3305 1506 8762 – корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, за банківськими правилами повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну та прив’язана до поточного рахунку фонду. Призначення платежу – Добровільна пожертва на статутну діяльність

Реквізити валютного рахунку БФ «Скарбниця Надії»

Реквізити компанії/Company details
Найменування компанії/company Name БФ «Скарбниця Надії»

Рахунок кампанії в банку/

The bank account of the company

26003054732650
Найменування банку/

Name of the bank

Privatbank, 50 Naberezhnaya Pobedy St.,  Dnipro, 49094, Ukraine

SWIFT Code банку/

Bank SWIFT Code

PBANUA2Х
Адреса компанії/

Company address

UA 33016 Рівненська м. Рівне, вул. Шухевича д. 22 кв. 36

IBAN Code UA 843333910000026003054732650
Банки–кореспонденти/correspondent banks

Рахунок у банку–кореспондента/

Account in the correspondent bank

400886700401
SWIFT Code банку–кореспондента/

SWIFT–code of the correspondent banks

COBADEFF
Банк–кореспондент/correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany

Ви можете перерахувати кошти на вказані реквізити також вказавши назву проекту, який бажаєте підтримати або прізвище дитини, якій мажте бажання допомогти.

Відповідальні особи за напрямки діяльності фонду

    Мар’яна Рева  –  голова правління благодійного фонду «Скарбниця Надії» –   (098) 45 26 916.

Герасимчук Ірина – координатор надання адресної допомоги пацієнтам – (063)80 00 726

    Юрій Яцюк – координатор, відповідальний за проект «Лікарняна клоунада» – (096) 852 44 84.

    Ольга Шатілова – волонтер, відповідальна за «Банк донорів» – (096) 552 71 58.

    Загалом організація нараховує 70 активних волонтерів.

БФ «Скарбниця Надії» м.Рівне, вул.Д.Галицького 19, оф.519.

Якщо Ви бажаєте долучитися до волонтерської діяльності, зв`яжіться з нами через розділ контакти.