Благодійний фонд Скарбниця Надії

Маніфест
“Проти БАЙДУЖОСТІ”

       Сучасна медицина навчилась перемагати дитячі онкозахворювання, 60-90% випадків в залежності від діагнозу. Проте реалії сьогодення такі, що найбільшим ворогом хворих дітей є не рак, а тотальна байдужість. Байдужість держави Україна , в особі чиновництва, яка фінансує лише 30% від запланованого (навіть не від необхідного), та бездушність, яка дозволяє їм красти всенародно зібрані кошти на довгоочікувану “дитячу лікарню майбутнього”, ставить під сумнів майбутнє і саме існування цієї держави .
Зерно байдужості потрапило і в наші з Вами серця. Нас вже не турбують чужі сльози і біль. І зрозуміти всю глибину безвиході і відчаю можна лише опинившись наодинці з бідою. Її (біду) не запрошують і навіть не відкривають перед нею дверей. Вона сама вибиває двері і забирає найдорожче. Відчуття власного безсилля змушує звертатися за допомогою. Та в більшості випадків доводиться стикатися з байдужістю. Це нас не стосується? Нам байдуже? Ми ж , українці, не такі. Ми всім миром збирали кошти постраждалим, коли рвонув Чорнобиль, приймали у себе цілі родини. Це ми, українці, збирали кошти для постраждалих від повеней, вибухів та інших катастроф. Це ми запрошували на безкоштовний відпочинок дітей з постраждалих регіонів, і це ми збирали гроші на “дитячу лікарню майбутнього” . Це ми допомагали іншим народам при землетрусах.
В цей тяжкий час ми не можемо покластися на державу, але ми можемо допомогти один одному. Дитячі онкозахворювання – це не вирок, ми ще можемо допомогти врятувати хворих дітей, врятувати наше майбутнє, врятувати наші серця від тління байдужістю, врятувати власні душі. Допомагай вже зараз! І навіть якщо ти можеш віддати всього кілька гривень – це допоможе! Не можеш грошима – здай кров, приділи увагу, відвідай, подаруй любов і підтримку, молись про їх зцілення – це допоможе! Саме зараз Господь між нами, Він все бачить. І хоча ми можемо не зробити за своє життя нічого поганого, проте за вчинками нашими Судитиме нас. Йому не потрібні твої виправдовування.
Сучасна медицина навчилась перемагати страшні хвороби, але безсила перед байдужістю. На відміну від лікарів, Господь здатен на дива – Він вміє виходити з могили… Ми прагнемо достукатись до Ваших сердець і до Небес.