Благодійний фонд Скарбниця Надії

Крім ліків та обладнання для будь яких медичних маніпуляцій потрібні, так звані, витратні матеріали. До них відносяться предмети одноразового використання, які щоденно потрібні для введення медикаментів та взяття аналізів.

Рукавички, шприци, катетери, системи для крапельниць ніби коштують небагато. Та в масштабах відділення на це витрачаються досить великі кошти. Також фонд закуповує спеціальні системи для інфузоматів, а до них – подовжувачі та перехідники. До цієї статті витрат відносяться і венозні порти та сети для тромбоконцентрату. Венозний міні-порт – це пристрій, який суттєво  полегшує лікування дитині. Його встановлюють на тривалий час. Через нього вводяться всі препарати венозного призначення, а також здійснюється забір крові для аналізів. Чи варто казати, що такий пристрій ідеально використовувати кожній маленькій дитині, яка тільки при вигляді медсестри починає плакати, не говорячи про болючі ін’єкції? Вартість такого пристрою становить понад 9 тис. грн.. А ще до нього необхідні спеціальні голки. Дуже часто у батьків нема коштів на те, щоб полегшити лікування своїй дитині.

Витратні матеріали оплачуються з категорії «Адресна допомога». Але кожен благодійник може підтримати наших підопічних перерахувавши кошти з вказанням: Добровільна пожертва на придбання витратних матеріалів.