Благодійний фонд Скарбниця Надії

Для успішного лікування онкозахворювань потрібні не лише високоякісні препарати хіміотерапії. Сучасне обладнання для введення хіміопрепаратів та надточне обладнання для діагностики відіграють також суттєву роль в результаті лікування. Так, для точного розрахунку ліків та їх введення використовуються інфузомати та шприцеві насоси. Таке обладнання може використовуватись протягом кількох діб безперервно і одночасно для кількох пацієнтів. Тому достатня кількість таких приладів вкрай необхідна. Так за чотири роки зусиллями волонтерів та з допомогою благодійників було зібрано кошти та придбано 8 інфузоматів для онкогематології РОДЛ. Та потреба у таких пристроях у відділенні і досі існує, це щонайменше 4 інфузомати

Для проведення якісного забору біопсій (один з видів діагностики) було придбано пістолет для біопсій. Він є сучасним, а також дає можливість використовувати одноразовий інструментарій, що є вкрай важливо для профілактики вірусних гепатитів.

Допомогу у вигляді обладнання вдалось надати і іншим відділенням РОДЛ: очне відділення, відділення реанімації новонароджених.

Для Рівненської обласної лікарні фондом було придбано напольний запаювач. Завдяки цьому апарату стерильність інструментів буде збережена надовго та на належному рівні.  Також з допомогою благодійників один інфузомат з’явився у гематологічному відділенні, де проходять лікування дорослі пацієнти.

По підсумках одного з проектів для  міської дитячої лікарні було придбано шприцевий насос, електрокардіограф та відремонтовано апарат ШВЛ.