Благодійний фонд Скарбниця Надії

Написати цю розповідь мене змусили численні зустрічі з батьками хворих дітей, які потребують допомоги. На жаль, переважна більшість цих зустрічей закінчується тим, що батьки залишаються розчарованими. Головна проблема в тому, що всі без винятку хочуть, щоб їм допомогли, але переважна більшість не готова до того, щоб фотографія їхньої дитини була розміщена на сайті. Деякі батьки розчаровано кажуть: «Ми думали, що ви гроші даєте, а ви змушуєте нас збирати документи. В нас хвора дитина, невже цього не достатньо?». Дехто обурюється тим, що ми відмовляємося збирати кошти на нетрадиційні методи лікування. А комусь здається дивною вимога регулярно розповідати новини про дитину. За минулі вісім місяців я особисто зустрічалася з батьками п’ятнадцяти дітей. Історію лише однієї дитини з неонкологічним діагнозом ми змогли розмістити на сайті. Саме тому я хочу розповісти про роботу фонду на сайті.

Отже, якщо у Вас або у Ваших родичів чи знайомих є дитина з важким діагнозом, вона потребує допомоги і живе в Рівненській області – ми готові Вам допомагати по мірі своїх можливостей. Але в нас є чіткі правила, за якими ми працюємо:

Для того, щоб допомогти Вашій дитині, нам потрібно отримати повний пакет наступних документів:

 1. Ваш лист з описом ситуації
 2. Ксерокопія паспорту одного з батьків (чи опікунів ) дитини
 3. Ксерокопія ідентифікаційного номера одного з батьків (чи опікунів ) дитини
 4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (паспорта )
 5. Ксерокопія посвідчення про інвалідністть (якщо є)
 6. Епікриз, медичні виписки, інші документи з лікарні , які підтверджують ваше прохання
 7. Рецепт на препарати (розхідні матеріали) з чітко вказаною кількістю і дозуванням
 8. Фото дитини до і під час лікування
 9. Заява на бланку фонду
 10. Інформація про уподобання, захоплення вашої дитини

Допомога надається виключно медичними препаратами, розхідними матеріалами, предметами догляду. В деяких випадках можлива часткова оплата вартості обстежень або операції. Для початку збору коштів на придбання медикаментів Вам необхідно надати рецепт від лікуючого лікаря Вашої дитини, для збору на проведення операції – рахунок на оплату з клініки.

Фонд не має можливості гарантувати забезпечення Вашої дитини ліками в повному обсязі, а також не може надати жодних гарантій того, що в потрібний момент зможе знайти необхідні кошти або ліки. Але ми розуміємо важливість такої допомоги і намагаємось прикласти максимум зусиль для того, щоб допомогти.

У нас немає «готових» коштів, які можна використати. Збір коштів розпочинається окремо на кожну дитину після розміщення інформації про неї.

Ми не проводимо збір коштів на методи нетрадиційної медицини.

Волонтери нашого фонду проводять збір коштів виключно на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії».

Перед початком збору коштів Ви даєте дозвіл на розміщення фотографії Вашої дитини, її медичних документів та іншої інформації в інтернеті та ЗМІ.

Якщо Вашій дитині більше 12 років, то ми просимо Вас повідомити дитину про її захворювання.

Ми розміщуємо Ваш телефон в інтернеті, тому Ви маєте бути готові до того, що Вам можуть телефонувати люди з пропозиціями придбати різноманітні вітаміни, стимулятори, БАДи, трави, настоянки, гриби та інше. Крім того, ці люди можуть переконувати Вас відмовитися від традиційних методів лікування або змінити свої релігійні переконання тощо.

Протягом того часу, коли на лікування Вашої дитини проводиться збір коштів, Ви зобов’язані регулярно надавати новини про стан здоров’я дитини, нові фотографії дитини. Новини можуть писати особисто батьки, або хтось з Ваших родичів чи знайомих.

Ми не проводимо збір коштів на лікування дорослих пацієнтів, допомога надається виключно дітям до 18-ти років.

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» передає всі медикаменти безкоштовно. Праця волонтерів також не потребує жодної оплати.

Важливо! Фонд припиняє надавати допомогу (або відмовляє у наданні допомоги) в разі:

 • надання батьками підопічного або самим підопічним недостовірних даних;
 • нецільового використання наданої фондом допомоги;
 • паралельного (одночасного) надання допомоги іншими благодійними організаціями. Крім випадків, коли паралельний збір проводиться на дороговартісні лікування/операції за кордоном;
 • відмови у наданні інформації, необхідної для здійснення збору коштів чи наданняі допомоги;
 • продажу ліків (виробів медичного призначення), які були надані фондом;
 • порушення умов перебування у лікарні, призначень та рекомендацій лікарів, відмова від лікування.

Мар’яна Рева

2012-03-12

15 Comments, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*