Благодійний фонд Скарбниця Надії

Безстроковий проект «Коробка хоробрості» непомітно зробив крок у другий рік свого існування. Метою цього оригінального проекту  є відволікання маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення від болю та сліз. В маніпуляційному кабінеті відділення стоїть чарівна коробка, з якої кожен сміливий хлопчик або дівчинка отримує винагороду за хоробрість. Дрібничка, яка потрапляє в руки дитини здатна відволікти її від болісної та неприємної процедури, без  яких, на превеликий жаль, не обійтись під час лікування.

Важко сказати скільки людей щоразу відгукуються на наше прохання про допомогу наповнити цю коробочку та зробити стратегічний запас цих дрібничок на кілька місяців вперед. Адже коробка регулярно спустошується, і ми помічаємо браслетки на ручках наших маленьких модниць відділення та колекції машинок та тваринок у хлопчаків в палатах. Але з вашою допомогою сліз наших підопічних набагато менше! А ось приємних моментів та посмішок стає з кожним таким презентом більше!

Друзі наші та помічники, допоможіть нам зробити наступний стратегічний запас до нашої «Коробки хоробрості»! За кілька тижнів лялечки, прикраси, звірятка, машинки та інші дрібнички закінчаться. Та нашим підопічним так потрібні маленькі радощі, які допомагають долати їм біль, сльози та розпач.

Інформація для тих, хто хоче підтримати проект «Коробка хоробрості»:

Ви можете привезти іграшки самостійно: м. Рівне, вул. Д. Галицького 19, офіс 519, телефон, по якому можна домовитись про передачу іграшок: (096)852 44 84 Юрій

Ви можете вислати посилочки для наших підопічних через Нову пошту. Адреса доставки – м. Рівне, склад № 6, Юрій Яцюк (096)852 44 84

Ви можете перерахувати кошти на картку Приватбанку 4149 4978 2722 6467 Кутик Юлія Миколаївна.

Нагадаю, що ось таким подаруночкам малеча онкогематології завжди буде рада:

Маленькі лялечки та пупси

Поні з серії My little pony

Звірятка з серіі Littlest Pets Shop

Маленькі машинки

Дитяча біжутерія: колечка, буси та браслети (гладенькі, не колючі

 

Кульки різного вигляду, краще м’які

 

Звірятка з магнітами

Смішарики (іграшки, магніти, брелоки)

Маленькі заводні іграшки

Підвіски для телефонів

 

Пластикові звірі(коні, собаки, киці)

Лазерні вказівки,обов’язково з новими батарейками

Бакугани – кулі, що розкриваються в драконів