Благодійний фонд Скарбниця Надії

«ВСЕЗНАЙКО» – перший у місті Рівне магазин розвиваючих іграшок та книг.
Ми пропонуємо Вам класичні, толкові, корисні, одним словом, РОЗВИВАЮЧІ іграшки, які допомагають дітям пізнавати цей світ та розвивати свої природні можливості.
Ми переконані, що знання – це стартовий капітал будь-якої людини. При народженні дитини на світ з’являється потенційний геній. І кожна мама має можливості та здібності для того, щоб «проростити» зерно генія, яке закладене в її малюку. Що «посієш» в своє чадо, те й «пожнеш» в майбутньому. Задача батьків – докласти зусиль для розвитку своїх дітей. А це можливо і легко зробити з нашими «розумними іграшками».
«ВСЕЗНАЙКО» – магазин цікавий, яскравий, не схожий на інші магазини іграшок, зі своїм обличчям та душею.

Чим ми відрізняємося від інших магазинів іграшок?
Переваги розвиваючих іграшок
магазину «ВСЕЗНАЙКО» :
Ми пропонуємо вам саме ті іграшки, які допомагають дітям розвинути логіку, інтелект, творчі можливості, фантазію, отримати первинні знання про світ, навчитися гратися самому та в колективі, сприяють гармонійному розвитку вашого малюка.
Наші покупці – СВІДОМІ ДУМАЮЧІ БАТЬКИ, яким не байдуже майбутнє своїх дітей, і вони точно знають,чому їм необхідні «розумні іграшки», а не бездушні агресивні чи багатообіцяючі складні пристрої.
Наші розвиваючі іграшки незвичайні та трохи чарівні, у них є душа – діти хочуть гратися з ними, а граючись – вчаться.
Наші іграшки завжди із «хорошої сім”ї». Ми постійно оновлюємо асортимент магазину та гарантуємо якість продукції. Від товарів, які нам не сподобалися – відмовляємося, а нові перспективні якісні іграшки – додаємо.
Широко представлені в магазині іграшки з природних матеріалів (дерева, картону, тканини) від українських та російських виробників.
Купуючи «розумну іграшку», ви отримуєте шанс для дружнього спілкування зі своєю дитиною. Саме розвиваючі іграшки сприяють міцному зв’язку батьків та дітей. Граючись нашими іграшками разом з дитиною, ви навчитеся дружити, слухати, чути одне одного, а головне – любити та поважати!
Підходять для будь-якого віку – від народження і до 100 років (логічні ігри, головоломки, домашні лабораторії, набори для творчості). Розвиваючи дітей, граємось та розвиваємося самі.
Купувати у нас легко і приємно. Хороший вибір цікавих іграшок та книг, кваліфіковані продавці-консультанти, прийнятні ціни, акції та система знижок допоможуть вам перетворити процес звичайної покупки у задоволення.
А найважливіше те, що магазин створений такими самими батьками, як Ви, наші любі клієнти. Наша спільна мета – дати можливість дітям розвиватися гармонійно!
Приємних та веселих Вам ігор з іграшками
та книгами від «ВСЕЗНАЙКО».

Будемо раді зустрічі з вами!