Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вже третій тиждень практично основна новина, яка зустрічає мене на порозі відділення – це те, що більшість діток температурять. Нестерпна спека, на яку списували цю «побочку» вже пройшла. Але стан дітей залишається досі незмінним і тривожним.

Сьогодні нас «приголомшили» проханням в 10 флаконів Біовен Моно для трьох дітей. Так як і антибіотики, і противірусні вже були застосовані, це єдиний шанс впорається з таким ускладненням як температура. Але щоб покрити витрати на таку кількість препарату нам терміново потрібно 12 тисяч гривень.

Біовен Моно необхідний Ярославчика Гамзи. Ми давно не писали новин про цього хлопчика. Все чекали, коли зможемо порадувати всіх вас, що Ярославчик вже випускник. Адже в липні він закінчив останній, 12-й блок. Але пробув малюк вдома зовсім недовго. Буквально через пару днів він поступив до відділення з пневмонією. Ослаблений організм хлопчика не зміг боротися з таким ускладненням, і розвиток пневмонії був буквально блискавичним, з температурою за 40. В результаті – реанімація.

Слава Богу, досить швидко вдалося впоратися з пневмонією у Ярослава. Він повернувся до відділення і знову радував нас свої дзвінким голоском і поважним виглядом. Але його організм все ще ослаблений і ніяк не вдається впоратися з температурою. Тому сьогодні лікуючий лікар призначив йому Біовен Моно. Хлопчику потрібно 3 флакони по 50 мл.

Настя0

Також необхідний цей препарат для ще однієї нашої крихітки – Настусі Тарнавської. Коли після високодозованої хімії стан малечі став різко погіршуватися, і ми терміново попросили вас про допомогу оплатити для дівчинки Гордокс, ви вчасно прийшли надопомогу. Ми щиро вдячні кожному, хто не залишився байдужим! Завдяки вам дівчинка продовжує лікування. Але ось і їй не вдається «розпрощатися» з підвищеною температурою. Такий тривалий стан може ще більше підірвати здоров’я дитині. І їй теж призначений Біовен Моно 50 мл – 2 флакони.

Буткус

І третій наш підопічний, якому також вже сьогодні необхідно починати лікування Біовеном Моно – це Діма Буткус. Майже місяць тому, коли ми просили про допомогу для Діми, нам вдалося дуже швидко закрити збір. І завдяки добрим людям хлопчик заступив вчасно на черговий блок. Правда була невелика заминка. На кілька днів Дімі довелося перервати блок і лікувати герпес. Але все ж хіміотерапія продовжилася, і ми не зверталися за допомогою, так як коштів, зібраних для хлопчика було досить для закупівлі препаратів.

Але, на жаль, Діма потрапив в групу тих дітей у відділенні, які температурять. Хлопчик після хімії, організм його ослаблений. І йому також потрібен Біовен Моно. Тільки значно більше. Адже Діма більший за Настю і Ярослава. А на 5 флаконів Біовен для нього необхідно більше 6 тисяч гривень.

Друзі наші, помічники, ми просимо вас допомогти нашим підопічним! 12 тисяч гривень на 10 флаконів Біовен Моно для трьох діток. Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище, ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище, ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище, ім’я дитини)