Завжди готова зняти шапку перед людьми, які з нічого роблять шедеври. Сьогодні творче заняття проводила дівчина, якій тільки 12 років, а вона вже 8 років займається улюбленою справою, є конкурсанткою багатьох виставок. Дітки були зачаровані м’яким екологічним пластиліном з тіста, яке приготувала Настуся з чарівною мамою Світланою Гаврилюк. Чудові серця знову для улюблених матусь, а хтось і для подружки робив, але це секрет.
![](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27336274_1589041981132745_4828145857481029317_n.jpg?_nc_cat=0&oh=611756036da9e437239adbd510a696df&oe=5B752D8A)
Даринка – талановита дівчина, вона зробила серця майже для всіх детей, які були в палатах