![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2017/03/16427696_1386674531395845_5808439159424128780_n.jpg)
Після тривалого карантину, нарешті відбулося перше в цьому році творче заняття у відділенні онкогематології РОДЛ.
Сьогодні ми декорували…СЕРЦЯ, які дбайливо створила “сердешних справ майстриня” Тетяна Клименко. Квіти, намистинки, нитки,стрічки – обирай, що серце підкаже і вмить звичайне стає особливим і наповненим. Такі різні, і такі прекрасні дитячі та материнські серця 💕
💞
💗. Можливо хоч на кілька годин їм боліло менше?