Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наш фонд має нових волонтерів – чудових дівчат-студенток Рівненського державного гуманітарного університету. Восени дівчата, які в майбутньому будуть соціальними працівниками, долучились до проведення творчих занять у відділенні онкогематології. Ми завжди раді новим помічникам, які допомагають скрасити перебування дітей під час тривалого та важкого лікування. Адже подекуди їм достатньо навіть простого спілкування з людиною «звідти», «з поза лікарняного світу».

А сьогодні дівчата провели благодійну акцію «Весна починається з…». Майбутні соціальні працівники самостійно підготували вироби, організували та провели захід, в ході якого було зібрано кошти для нашого підопічного Вадима Сергійчука.  Всього було зібрано 1651 гривню. Це чудовий початок та чудовий результат! Вітаємо! І щиро дякуємо за таку важливу допомогу!

Тож щиро вдячні групам СП-21 та СР-11 та Оксинюк Оксані Володимирівні – доценту кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи психолого-природничого факультету за проведений благодійний захід. Тому що весна починається з … добра!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*