Благодійний фонд Скарбниця Надії

У відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні потрапив маленький Давид Острійчук. Хлопчик з села Богдашів Здолбунівського району
Мама сама розповіла про свого синочка:
«Більше ніж рік тому в нашій родині народився третій хлопчик. Він в нас особливий, так як Бог дав йому багато сонця, тому Давидко – сонячний хлопчик, а простіше кажучи дитина з синдромом Дауна.
Хоча спочатку нас дуже налякала зайва хромосома, але згодом ми побачили що нічого страшного в цьому немає. Навіть навпаки це справжнє щастя мати таку особливу дитину. Він в нас дуже здібний хлопчик, тому відставав від однолітків лише на місяць, а в дечому навіть випереджав їх (пірнав і плавав під водою в басейні).

Але через рік в нашого хлопчика виявили страшний діагноз – гострий лейкоз. Ми віримо, що Господь допоможе нам пройти і через ці труднощі, але лікування є дуже дорогим, а працює в нас тільки тато. Тому ми будемо вдячні за будь-яку допомогу. »
Веселий, гарний, повненький хлопчик, та його вразили дві важкі хвороби одночасно – синдром Дауна та гострий лейкоз. На превеликий жаль, медична статистика свідчить про те, що в сонячних діток лейкози бувають в 18 разів частіше ніж в здорових дітей. І ця ймовірність не оминула Давидика.

Хлопчикові всього 1 рік і 4 місяці. Він спокійний, врівноважений малюк. Давид майже навчився ходити, та загальна слабкість не дозволяє йому ставати на ніжки. Хлопчик добре розвивається, він вже говорить перші слова, йому подобається гортати книжечки, гратися з різноманітними іграшками. Мама постійно займається з сином, одразу помітно, що Давид досить розвинутий хлочик.

Давид заступив на перший блок хіміотерапії. Сьогодні йому починають капати важку хімію з Цитозаром.
Хлопчикові потрібно купити наступні  медикаменти
Біовен-Моно 50 мл – 2 фл.
Гордокс амп. – 2 упак.
Нексіум амп. – 1 упак.
Гептрал амп.- 2 упак.
Преднізолон амп. – 1 упак.
Глюкоза 200 мл – 24 фл.
Натрію хлорид 200 мл. – 48 фл.
Загальна сума, яка необхідна терміново – 15400 гривень.


Також в хлопчика низький рівень тромбоцитів, йому постійно потрібні донори тромбоконцентрату. Якщо Ви маєте кров 1 групи негативний резус і живете в Рівному, то дзвоніть нам, ми внесемо Вас в базу даних донорів і подзвонимо Вам і разі необхідності.

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Острійчука Давида

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 1050 4746
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Острійчука Давида

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Острійчука Давида

 

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*