Благодійний фонд Скарбниця Надії

Леоніду з села Бадівка Острозького лише 17 років. До січня цього року він жив життям звичайного хлопця, який навчався в училище на електрика. Та вже три тижні він перебуває на межі життя і смерті. Нещасний випадок, який стався з хлопцем 3 січня перевернув все його життя та життя його рідних. І надалі цей день буде доленосним для Леоніда, адже подальше його життя вже не буде таким як нещодавно.

На початку січня, ідучи додому, Льоня потрапив під потяг. Що означає удар зі спини величезної машини, яка мчить на швидкості? Важко собі уявити. Це диво, що хлопець залишився живим. Та травми, які він отримав, насправді жахливі. У Леоніда відкрита черепно-мозкова травма,  ампутована нога вище коліна та багато супутніх діагнозів…

Першу допомогу хлопцеві надавали в Острозькій районній лікарні. Тиждень він провів там. Аби зберегти життя Леоніду, щоб він не помер від отриманих травм, перший час лікарі тримали його в медикаментозній комі. Та через погіршення стану він був переведений в обласну дитячу лікарню. Наразі хлопець ще перебуває у реанімації. Він і досі в комі, але дихає самостійно. Отримує чимало ліків. Основні сили медиків кинуті на те, щоб стабілізувати стан хлопця. В перспективі, якщо стан Леоніда ставатиме краще, то стане можливим зробити МРТ і вирішити питання з оперативного видалення згустків крові, що утворились внаслідок травми в голові. Та поки будувати далекоглядні плани зарано.

Два тижні, які Леонід провів в Рівному, поряд з ним була старша сестра. Таїсія взяла відпустку на роботі аби бути поряд із братом, допомагати йому. В розмові Тая кілька разів промовила фразу: «Саме головне аби брат жив!». 21-річна дівчина мужньо тримає удар важкої ситуації. Вона розуміє як тяжко буде поставити його на ноги. «Але ж він мене чує! Він здригається, коли я торкаюсь його, гладжу», – розповідає Таїсія. Та відпустка закінчилась і зараз хлопця зможе лише навідувати вранці інша сестра, яка приїздить в Рівне на роботу. Старші сестри намагаються докласти максимальних зусиль, аби допомогти братові. Рідні та знайомі допомогли коштами. Тому у Леоніда є протипролежневий матрац, предмети догляду. Але коштів на дорогі медикаменти катастрофічно не вистачає. Важкий стан, в якому і досі перебуває хлопець потребує чимало ліків. За тиждень фонд придбав для Льоні ліки на суму 13 тисяч гривень. Зараз нагальна потреба в цілому переліку ліків на суму близько 14 тисяч гривень:

Колістин порошок д/ін. 2 млн ОД №10 – 2 уп.

Актовегін 80 мг 2 мл №25 – 1 уп.

Натрію хлорид 0,9 % р-н 100 мл – 15 фл.

Лактовіт капс. – 1 уп.

Магнію сульфат 25% 5 мл № 10 – 1 уп.

Калію хлорид 7,5% 20 мл – 10 фл.

Аміазин 25мг/мл №10 – 2 уп.

Цераксон 1000 мг 4 мл №10 – 1 уп.

Нейромідин 15 мг/мл 1 мл №10 – 1 уп.

Гліатілін 1000/4 мл мг 4 мл – 3 уп.

Ми звертаємось до всіх небайдужих: у хлопця є шанс вийти з такого стану, але для цього потрібні кошти. Ми просимо вас долучитись до збору коштів на проект «Допоможи дитині в реанімації», який до цього допоміг забезпечити Леоніда ліками!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

2 Comments, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*