Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ніжна немов квіточка… Такою для мене стала нова дівчинка у відділенні – Катя Шевчук з села Шубків Рівненського району. Навіть називати її хочу лише Катрусею. Тендітна та тонесенька 10-річна дівчинка потрапила до відділення лише місяць тому. Гострий лімфобластний лейкоз став цьому причиною.

Розповідь мами про доньку вразила мене. Катруся навчається в 5 класі. А також вже третій рік навчається в музичній школі по класу фортепіано. Дівчинка сама обрала цей інструмент. Мама Галя розповідає, що донька дуже сором’язлива від природи, але й цілеспрямована, і навчання в музичній школі та виступи на публіку – це робота над собою, загартування духу. І 10-річна дівчинка вже має успіхи в цьому! Вона відчуває музику, захоплюється нею та може передати ці відчуття! А хвилювання перед виступом – це нормально, найголовніше – музика. Бачачи таке прагнення до навчання, батьки також роблять все можливе. Наприклад, однокімнатна квартира не дозволяє придбати піаніно. Довелось обмежитись синтезатором. Але завдяки тому, що родина проживає недалеко від музичної школи Катя має нагоду грати на інструменті саме там.

В школі дівчинка також приймає активну участь в концертах та різноманітних заходах. А ще Катруся дуже любить їздити на Львівщину, звідки родом її мама, до дідуся та бабусі.

Перші тижні перебування в лікарні дались дівчинці нелегко. Незвична атмосфера, страшний діагноз, початок хімії. Дівчинку налякали перші відчуття від введення хіміопрепаратів. Їй потрібен час аби звикнути до цього та адаптуватись. А ще Катруся, як і кожна доросла дівчинка в онкологічному відділенні, хвилюється через втрату волосся. Ніжній та тендітній дівчинці зараз дуже тяжко. Навіть сфотографувати її не вдалося, так погано Катруся себе почувала.  Тому наразі можемо розмістити лише її «долікарняне» фото.

Мама Катрусі вже не розгублена від діагнозу та лікування, але ще не до кінця звикла до нових обставин в житті. В її голові зараз одночасно тисячі думок. І про старшу Катю, біля якої потрібно бути щохвилини, і про меншу 4-річну дитинку, яку довелось залишити вдома. Мама Галя гортає сторінки зошита, в якому записані всі назви ліків та години прийому. Каже, що через напругу і стрес це все важко запам’ятовується. Але вже відчувається в словах впевненість та рішучість на боротьбу із страшним діагнозом.

Родина дівчинки за перші тижні, коли встановлювався діагноз та розпочиналось лікування витратила чимало коштів. Допомогли знайомі та рідні. Без їх допомоги оплатити всі обстеження та ліки самостійно не змогли б. Тато і мама дівчинки – наукові співробітники. До того ж мама до останнього перебувала у відпустці по догляду за меншою дитино. Була змушена продовжити відпустку на рік через хворобу дитини. Зараз, зрозуміло, також не зможе вийти на роботу. Ось і виходить, що весь дохід родини – це скромна зарплатня тата та виплата по інвалідності, яка буде нарахована Каті. Попереду у родини щонайменше цілий рік важкого лікування доньки. Фінансова підтримка їм буде дуже потрібна. Тому ми вже відкриваємо збір коштів для Катрусі, аби мати змогу оплатити перші ж потреби в ліках та обстеження. Дівчинка чекає на допомогу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ «УкрСиббанк»
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*