Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Пересадку кісткового мозку Вікторії зробили 9 серпня 2016 року в турецький клініці Медіпол Мега в Стамбулі. Операція пройшла вдало, останній кимеризм показав, що вже прижилось 96 % кісткового мозку донора. Це мінімум, який має бути. Мозок може приживатися до року. Вікторія вже 7-й місяць після пересадки. Вона активна, постійно хоче комусь чимось. Вже сама ходила в магазин. Хай це звучить дивно, але для нас це певне досягнення, бо майже вісім місяців вона цього зробити не могла. Ще трошки є проблема з ногами, від гормонів ослабли м’язи, ще важко ходити по сходинках. 16 січня 2017 року Вікторії виповнилось 16 років. В цьому році вона в школу ще не ходила, не дозволяє стан здоров’я. Але дуже хоче навчатись. І як тільки дозволить стан здоров’я, то обов’язково повернеться до навчання.

З Туреччини ми приїхали 1 лютого 2017 року. В Туреччині лікувалися півроку. Ми не планували такий довгий час там бути, але через стан Віки нас не відпускали. Вікторія жива завдяки небайдужим людям і Господу Богу! Позаду біль і постійний стрес, попереду – надія на повне одужання і ще мінімум дві поїздки до Туреччини на контроль.

На даний час Віка знаходиться в Рівненський дитячій обласній лікарні в гематологічному  відділенні, проходить обстеження та лікування. Є ускладнення від великої кількості ліків – цистит та пісок. Вікторія зараз приймає дуже велику кількість ліків для того щоб не було відторгнення донорського кісткового мозку, для підтримки шлунка, від грибкових інфекцій та вірусів,  лікує гепатит В, а також проходить дороговартісні обстеження. На це все потрібні кошти. Для нашої сім’ї це дуже важко. Я сама виховую двох дітей, на роботу піти немає можливості. Вікторія потребує постійного догляду. Меншій Юлії – 2 роки і 8 місяців.

Бажаю вам міцного здоров’я, любові, миру , Божого благословення і Благодаті. Щиро дякуємо вам за допомогу, за ваші добрі серця!»

Ми дуже просимо всіх вас про допомогу для цієї мужньої дівчинки! Постійні витрати на обстеження та ліки (герпевір, уролесан, урсофальк, гептрал та ін.) потребують чималих грошей. Не працюючій мамі з двома дітками доводиться вкрай складно. Допоможіть, будь ласка!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*