Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Не здаватись” – гасло, з яким живе родина 5-річного Іллі Дмитрука. Без вашої допомоги цьому хлопчику буде важко не здатись та навчитись самостійно крокувати. На УББ ми збираємо кошти на чергову реабілітацію Іллі в Трускавці. Будь ласка, підтримайте наш проект!

В свої 5 років Ілля лише починає топати на дитячому майданчику серед дітлахів, потроху, під ручки. ВІн любить слухати музику та бути в центрі уваги. І хоча Іллюша поки ще не говорить, але очі його промовляють: “Я все розумію і вже дещо можу. Отож, не здавайтесь!” Зараз йому потрібна реабілітація в Трускавці. Допоможіть Іллюші! На 3-й день життя у Іллі виявили ваду серця, яка була прооперована в 1,5 місяці. Але під час операції малюка було інфіковано. Як наслідок – бактеріальний менінгіт, ще одна операція, тільки вже на мозку – шунтування.

Додому хлопчик повернувся лише в 4,5 місяці з тавром: дитина безперспективна, зверненої мови не розуміє. Адже після всього перенесеного Іллюша перестав агукати, посміхатися, тримати голівку. Але для Бога немає нічого неможливого. Тому, не зважаючи ні на що, з 6-ти місяців батьки розпочали реабілітацію синочка. Перед батьками зачинилося багато дверей. Мовляв, Ілля переніс дві операції, у нього судоми – “ні, ні, ні…” Шукаючи варіанти реабілітації, батьки вирушили до Києва. І удача їм посміхнулася! В одній із дитячих лікарень Іллі стали проводити масажі, ЛФК, водну фізкультуру. Також батьки спробували іпотерапію. Фізичних змін – ніяких. Але очі Іллі почали говорити: “Я все розумію. Просто зараз ще не можу. Прошу вас, не здавайтеся!” І батьки йшли далі…

А далі були два курси реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування. І знову – ніякого результату. Реабілітаційний центр в Рівному, іпотерапія, Іллі вже 2 роки – результат майже нульовий. Але очі хлопчика говорили: “Я все розумію. Просто зараз ще не можу. Прошу вас, не здавайтесь!”. І ось третій курс в Трускавці дав результат!

Зараз Іллі 5 років. Він тільки починає самостійно сидіти та робить перші кроки. Батьки хлопчика просять всіх небайдужих допомогти Іллюші крокувати по життю, крокувати самостійно! Зараз родина потребує коштів на наступний курс реабілітації. 7 890 гривень – дуже велика сума для сім’ї. Але вони не мають права зупинятися!

ПІБ: Дмитрук Ілля Володимирович, 15.10.2010

Місто: Рівне

Діагноз: залишкові явища перенесеної нейроінфекції у вигляді спастичного тетрапарезу, вираженого відставання в психомоторному розвитку

Підтримати на Українаській Біржі Благодійності

 

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*