Благодійний фонд Скарбниця Надії

Іванко – чудова дитина, яка вже вміє говорити, любить мультики і дути мильні бульки. У свої 3,5 роки він радіє життю та сміється, сповнюючи теплом та світлом серця рідних. Проте іноді на прогулянці він раптово починає плакати. Він бачить, як хлопці ганяють м’яча, як його сестричка міряє калюжі, і теж хоче це робити. Але не може: дитячий церебральний параліч став для нього перешкодою, яку сам він подолати не може. Лише за допомогою реабілітацій, лише з Вашою допомогою!

Вагітність стала для мами подвійною радістю: їй сказали, що має бути двійня – хлопчики. Ніхто й подумати не міг, що закінчиться все трагічно: передчасні пологи, глибоко недоношені дітки – маленькі, в кювезах, з тілець яких йшло безліч трубочок. Один із хлопчиків не вижив. А після цього й мамі не хотілося жити. Проте усвідомлення того, що є Іванко – її маленька надія, це повернуло її до життя.

Смерть однієї дитини не стала останньою трагедію в їхньому житті. Іванко відставав у розвитку від однолітків. Проте лікарі одноголосно стверджували, що надія на те, що він сяде і піде, є. Коли Іванкові був рік, йому діагностували ДЦП.

Новина завдала сім’ї болю, але не збила з ніг. Батьки не опустили руки, вірили і до сих пір вірять у те, що їхній синочок обов’язково встане і зробить перші кроки самостійно. Йому роблять масажі і спеціальні вправи щодня. Тричі на тиждень Іванко займається лікувальною фізкультурою та іпотерапією. Він регулярно проходить реабілітаційні курси у Рівному, Києві, у Польщі. У Іванка є позитивні зрушення. Він навчився повзати, проте ще не сидить и не ходить самостійно.

Інтелект у Іванка збережений. Тому поки він ще маленький, його мозок можна навчити контролювати тіло. Є надія, що він сяде та піде самостійно. Те, що ми з вами робимо, не задумуючись, для таких дітей, як Іванко, досягається неймовірними фізичними зусиллями.

Батьки пробують всі можливі варіанти лікування та реабілітації, проте їхні фінансові можливості вичерпані. Для Іванка порадили реабілітаційний центр у Хмельницьку. Його батьки дуже хочуть поїхати туди із сином. Курс реабілітації заплановано на грудень. Проте саме тільки лікування коштує 5 500 гривень. У родині немає такої суми, і батьки сподіваєються, що небайдужі люди звернуть увагу на їхнього золотого хлопчика і допоможуть йому!

ПІБ: Петрушкевич Іван Сергійович, 13.02.2012

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, спастична тетрапарез з вираженими порушеннями функції кінцівок, ЗПМР

Підтримати на Українській Біржі Благодійності

 

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*