Благодійний фонд Скарбниця Надії

Пам’ятаєте Віталіка Зінича, світлочолого хлопчину зі щирою дитячою усмішкою? Хлопчика, який після одинадцяти операцій не здається та продовжує боротьбу? У серпні на Українській Біржі Благодійності було оголошено про збір коштів для Віталика на операцію по заміні пластини. Завдяки людям, які пройнялися долею хлопчика, гроші було зібрано у рекордний термін – лише та тиждень. Дякуємо всім небайдужим!

Час «Х» – проведення операції невпинно наближається. Наразі відбувається процес виготовлення титанової пластини для Віталика, вартість якої оплачено РОЧБО «Серце дітям України». Як тільки роботу по її виготовленню буде завершено, Віталик разом з мамою зможуть вирушити до Києва на операцію. Мама хлопчика дуже хвилюється, чи станеться це вчасно, адже край попередньо встановленої пластини невпинно порушує цілісність тканин і створює загрозу для життя та здоров’я Віталіка. Час працює проти нас, тому чим швидше відбудеться операція, тим більше шансів у Віталика на повноцінне життя. Разом з тим, цілком виправдані хвилювання мами і через катастрофічну нестачу коштів. Адже операція у Києві – це не лише витрати на операційні матеріали (шовний матеріал та операційний пакет на операцію), але і на оплату кількатижневого проживання у столиці. Крім того: предмети догляду (гігієнічні витрати), та багато інших, які супроводжують післяопераційний процес. Це додаткові витрати, які фонд, на жаль, не має змоги оплатити. Зараз у мами є гроші лише на дорогу до Києва.

Ми вкотре звертаємось до вас з проханням допомогти цьому дивовижному хлопчику. Адже ваші зусилля та участь в долі цієї дитини не минули дарма. Цієї осені Віталік пішов у підготовчу групу спецшколи “РНРЦ Особлива дитина”! І нехай це спеціалізована школа, однак, це – крок у майбутнє, це розвиток хлопчика! Заняття розпочинаються з 1 жовтня. В планах мами та хлопчика приступити до занять по поверненню з Києва після операції.

Просимо вас допомогти хлопчику і цього разу!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Мама Віталіка – Наталія  093 68 20 345

Картка Приватбанк  5168 7572 0234 1618, отримувач Зінич Наталія Володимирівна (мама Віталика).