Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ця надзвичайна дівчина з величезними вічно усміхненими оченятами більш-менш успішно проходила лікування лімфогранулематозу. До травня, коли після кровотечі, Марічка потрапила до реанімації. Коли небезпека минула, та дівчину було переведено назад до відділення, лікарями було прийнято рішення, що подальше лікування Марійка буде проходити після того як вона відпочине та набереться сил. Та з часом виникли ускладнення з міні-портом: через загальне виснаження, в місті, де розташовано порт, виникало запалення. Довгі тижні лікарі боролись за те, аби подолати запалення та зберегти порт. Та не виходило. І порт, на жаль, було видалено, адже ризик інфекції був надзвичайно великим.
Що не кажіть, а природа бере своє. Ось так і з Марічкою Коханевич; а ні перебування в лікарняних стінах, а ні блоки хімії, не реанімація – не впливають на «чистоту душі» і квітучість Марійки. Вона, наче тендітна квіточка розквітає з кожним днем все більше і більше. Ніжна, привітна дівчина не втрачає своєї доброзичливості та душевності до оточуючих, не втрачає свого позитивного погляду на життя. А нас тішить те, що хвороба не робить жорстким чисте сердечко Марійки. Цей такий позитивний і піднесений емоційний настрій має таке велике значення в лікуванні . Та тільки без нашої з вами фінансової допомоги, на сьогоднішній день, дівчинці не обійтися.
За ті пару місяців, що минули після реанімації, Марічка зміцніла і стало питання в продовженні лікування. Враховуючи перерву, дівчині обов’язково потрібно пройти ПЕТ-сканування. Лише це обстеження зможе показати стан організму та можливість і варіанти подальшого лікування.
Вартість цього обстеження становить 3 000 гривень. Для багатодітної родини з далекого північного району це велика сума! Але без обстеження ані Марійка, ані лікарі не знають в якому напрямку в лікуванні дівчини вони будуть рухатись найближчим часом. Батьки дівчини збирають копійку до копійки, багато незапланованих витрат виникло під час перебування Марічки в реанімації. Також на той час родина справлялась і з іншою бідою: менший братик дівчини зламав ногу і знаходився в травматології. Будь ласка, допоможіть Марічці пройти ПЕТ-сканування!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54
Реквізити для надання допомоги:
«УкрСиббанк»
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коханевич Марії

Картка Приватбанку
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коханевич Марії

«Приватбанк»
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “Приватбанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Коханевич Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*