Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наші дітки продовжують лікування. Маємо трохи новин про них. Перш за все новини про Ромчика Коломійчука. Нагадаю, що він проходить лікування гострого лейкозу.  Кілька тижнів тому хлопчику зробили операцію на серці в Києві. Операція дуже складна. Зараз Рома знову у відділенні. Але випробовування для цього дуже серйозного та розважливого хлопчика не закінчились. Ромчик потрапив до лікарні з оперізуючим герпесом. За кілька днів лікування противірусними препаратами стан хлопчика покращився. Найближчим часом буде вирішено яким чином він буде продовжувати лікування основного захворювання. Лікування Роми йде дуже складно та важко. Тому ми просимо особливої молитовної та фінансової підтримки для хлопчика!

Оберемчук Артем

Також повернувся з Києва Оберемчук Артем. На превеликий жаль, через появу сильних болей в нозі, операцію було відмінено. Хлопцеві призначили курс опромінення. Наразі лікарі помічають покращення ситуації, адже після кількох процедур болючість в нозі зменшилась та було  зменшено кількість знеболюючих препаратів.

4

Яроцька Ярослава продовжує проходити блоки хімії. Мама дівчини готує документи, щоб стати на чергу в МОЗ для оплати ТКМ. Та не дивлячись на такі новини, Ярослава зберігає гарний настрій, будує плани на майбутнє. Вона дуже відкрита та товариська. Ось який випадок розповідає волонтер: «Інколи здається, що вікової різниці в онковідділенні не існує. Настільки дітки стають близькі та дружні. От і сьогодні, Ярослава з Артемом грали в комп’ютерну гру на ноутбуці. Маленький Назарчик, як завжди, з цікавістю спостерігав, а потім почав просити пограти. Підлітки без заперечень почали розповідати йому правила гри. Артем на ходу вигадав казку до гри. А Ярослава вміло показувала на клавішах як керувати процесом на екрані. Здавалося б наче дрібничка, та для Назара ця гра перетворилась на цікаву казку. А для Артема та Ярослави ця ситуація стала в нагоді відчути себе дорослими.»

Ярослав Гамза пухлина нирки

Гамза Ярослав завершив 5-й блок лікування нефробластоми та поїхав додому. З малюком була поряд тітка. Адже нещодавно у родині відбулась радісна подія – народження найменшої дитинки. Ярославчик – справжня дзиґа, зауважує тітка. Дуже важко такому рухливому хлопченяті три доби поспіль витримувати крапельницю. Аби його розважити в хід йде все: пазли, книжечки, аплікації, іграшки. І це дає свій результат – хлопчик впевнено крокує до одужання!

Климов Андрій лімфогрануломатоз

Новенькі хлопці – Климов Андрій та Шах Станіслав також продовжують лікування. Хлопці одночасно поступили у відділення з одним діагнозом на двох: лімфогранулематоз. Тому і лікування у них проходить одночасно. Вони обоє пройшли перший блок і днями планується наступний. Після другого блоку на обох хлопців чекає обстеження в Києві. За результатами якого буде визначено подальше лікування.

Сніжана Васільєва нефробластома лівої нирки

Васільєва Сніжана затрималась у відділенні після останнього блоку хімії. А все через «обвал» аналізів. Дівчинці понад два тижні вводили стимулюючі препарати аби показники аналізів хоч трошки зрушили з місця і пішли «вгору». На жаль це відбувалось дуже повільно і не обійшлось без допомоги донорів – кілька разів крапали тромбоконцентрат. Мама дуже занепокоєна таким станом дівчинки, адже наближається час чергового блоку, а організм Сніжани досі не відновив свої сили. Та Сніжана, не зважаючи на тривале перебування у відділенні, посміхається та перебуває в гарному настрої. Як тільки самопочуття стає кращим, дівчинка відправляється в гості до інших дітей в сусідні палати, де вони разом грають, складають пазли та спілкуються.

І у нас є ще одна дуже гарна новина. Щосереди у відділені проходять психологічні заняття. Різниця між творчими і психологічними заняттями полягає в тому, що діти на психологічних заняттях пізнаюсь себе, свої почуття, емоції, свій глибокий внутрішній світ. Такі заняття допоможуть їм боротись із захворюваннями та підтримають у важкі моменти.

Всім цим дітям необхідна ваша підтримка!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*