Благодійний фонд Скарбниця Надії

Прийшов час розповісти вам новини про наших діток. Перш за все напишу про новеньку Галинку Рудяк, яка лише тиждень тому заступила на хімію. У 16-річної дівчини лімфома Ходжкіна. Перший час, поки тривало обстеження і встановлення діагнозу, дівчина перебувала у відділенні сама. А вже від початку хіміотерапії поряд з нею мама. Їм двом зараз потрібна ваша підтримка та допомога. Ситуація у Галі досить складна: мама має тяжку багаторічну хворобу, тато не проживає разом із сім’єю, прибутки у родини самі скромні. Тому лікування Галі буде дуже великим випробуванням. Рівно тиждень тому дівчині розпочали перший блок хімії. Було погано. Особливо перші дні. Але тільки крапельниць стало менше, Галинка ніби ожила. Мама каже про доньку «пурхає мов пташечка». Галя та її мама намагаються якомога швидше адаптуватись до відділення, лікування. Дякуємо всім добрим людям, хто вже прийшов на допомогу дівчині!

Не дуже радісні новини у нас про двох Сашуньок. У Саші Лобач та Саші Киричик виявили гепатит. Це дуже серйозно і небезпечно при хіміотерапії. А ще може суттєво впливати на графік лікування. У Саші Лобач зараз за планом блоки з метотрексатом. У Сашуні Киричик розпочату хімії навіть довелось перервати і з’ясовувати причину високих печінкових проб. А ще, крім гепатиту, у дівчинки нагноївся зуб і зараз вона проходить ще й лікування у стоматолога.

Добровілна прожертва для Лобач Олександри

Добровілна прожертва для Киричик Олександри

Синьоока красуня – Марійка Шелях, як ї її сусідка по палаті Саша Лобач, проходить блоки з метотрексатом. Довгий час дівчинці дошкуляв стоматит. Дівчинка мужньо долала це ускладнення. І навіть посміхалась і жартувала! Ще однією актуальною проблемою, яка «об’єднала» дівчат стала новина про те, що з аптек зник препарат хімії – метотрексат. Ми терміново були змушені шукати залишки цих ліків, викуповувати їх, щоб дівчатка змогли отримувати вчасно лікування. Дякувати Богу, ми встигли придбати необхідну кількість метотрексату!

Софійка Мартинчук повернулась до відділення на другий блок хімії. Цього разу у неї лише хімія, без опромінення. Мама і дівчинка налаштовані бадьоро.

Ну, і трохи новин про наших хлопців. Ваня Цапук та Вадим Сергійчук наразі перебувають на лікуванні в Києві. Віталік Вітрук трішки відпочиває вдома. Нагадаю, що Віталік пройшов 4 важких блоки з метотрексатом. Зараз він має час перепочити та набратись сил, щоб продовжувати лікування далі.

Добровілна прожертва для Цапука Івана

Добровілна прожертва для Сергійчука Вадима

Артем Погрибной переніс заплановану операцію і продовжує блоки хімії. Артем вдруге проходить лікування. Цього разу воно дається набагато складніше. Але він мужньо і по-дорослому долає ці випробування.

Володя Омельковець розпочинає 5-й блок хімії. Після попередньої хімії хлопцеві не вдалось поїхати на кілька днів додому. Як завжди, в цій ситуації стали вирішальними показники аналізів, які були занадто низькими і стоматит. Але після відновлення Володя вже готовий продовжувати хімію далі.

Такими видались цього разу новини про дітей рівненської онкогематології. Але не тільки лікування вони проходять в цих стінах. Вони так само, як і ми радіють весні, активно приймають участь у творчих заняттях, спілкуються, дружать. Одним словом – живуть. Ви можете допомогти цим дітям, адже зараз кожен день їх життя – це нелегкий шлях до одужання.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*