Благодійний фонд Скарбниця Надії

Майже всі наші підопічні дітки наразі у відділенні. Кожен з них продовжує свою боротьбу із хворобою. І у кожного своя історія, хтось виходить на фінішну пряму, хтось «застряг» на черговій хімії… А про всіх по порядку.

Найменший хлопчик – Любомир Войтюк з дня на день закінчує останній блок хімії. Сьомий і восьмий блок ніби «злились» в один великий, адже малюк тяжко відновлювався після хімії і ніяк не міг заступити на останню. І ось зараз, Любчик виходить на фінішну пряму. Але радіти ще зарано. Мама хлопчика з острахом чекає як організм сина відгукнеться на останній блок. Вже під час нього Любомиру підколювали стимулюючі препарати, аби аналізи не впали критично. Крім цього занепокоєння, ще напружує очікування контрольного обстеження – КТ заплановано на кінець листопада.

На останній блок хімії заступає Рустамчик Фарзалієв. Малюк посміхається і відповідає, що він «підріс». А у нього також крім останньої хімії, контрольне обстеження – ПЕТ-КТ, яке покаже, чи зникли метастази в легенях. Тож потрібен час та сподівання на краще.

Ангеліна Василевська продовжує тривале лікування тератобластоми. Організм дівчинки виснажений і дуже вразливий. Так, може раптово підвищуватись температура і стан Ангелінки гіршає. За кілька днів вона та Рустам будуть святкувати день народження. Малюкам виповниться по три рочки! Ми вже готуємось привітати їх та порадувати позитивні емоції як ніколи потрібні їм обом!

Висока температура відтягнула закінчення останнього восьмого блоку хімії у Галі Рудяк. Лише одного дня не вистачило дівчині, аби закінчити хіміотерапію. Дівчина вже в очікуванні наступного етапу лікування – курсу опромінення. Вона пильно придивлялась до інших дітей, які вже проходили опромінення і готова продовжувати шлях до одужання. Тим більше залишилось не так і багато!

Так само кілька днів до завершення блоку не вистачило Дімі Ярмошевичу. У хлопця раптово утворився тромб в катетері. І всі сили були спрямовані на подолання цього загрозливого ускладнення. Слава Богу, небезпека минула. Але Діму перевели на таблетовані препарати і видалили катетер. По закінченню четвертого блоку хімії у хлопця запланована КТ. За результатами цього обстеження буде призначено подальше лікування.

Два тижні тому Вероніка Лесковець повернулась до відділення на наступний протокол хімії. На превеликий жаль, під час обстежень було виявлено проблеми з нирками і початок хімії було відкладено. Наразі, у дівчинки підвищення температури і кашель, що також не дозволяє продовжувати лікування лейкозу.

Володя Омельковець розпочав другу частину курсу опромінення. Попереду у нього ще близько трьох тижнів лікування. Але вже зараз стають помітними разючі зміни в хлопцеві. Те, що він вже не отримує хімію позитивно позначилось на настроєві та зовнішньому вигляді Володі. Він ось-ось буде нагадувати того чорнявого симпатичного хлопця, який майже рік тому потрапив до відділення.

Ось такими вийшли новини рівненської онкогематології. Всі діти продовжують лікування. Кожен з них має певні успіхи. Проте не минає таке важке лікування і без ускладнень і затримок. Тому всі вони потребують допомоги небайдужих людей. Адже чимала частина успіху у лікуванні – це підтримка і допомога нас з вами!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1050 4746
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

 

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ37685693
р/р 26007054713460
КБ” ПриватБанк“
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

 

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*