Благодійний фонд Скарбниця Надії

Під час різдвяно-новорічних свят у відділенні онкогематології було невеличке затишшя, адже користуючись нагодою дітям був наданий перепочинок. Та тільки тим, кому це дозволялось. То ж і протягом цих днів відділення не було порожнім. І ось вже з початком нового тижня маленькі пацієнти стали повертатись на лікування. Тому ми вже маємо деякі новини про наших підопічних.


Max_1Святкові дні змушені були провести у відділенні Максим Гаврилюк, Рома Коломійчук, Назар Бенза, Іванна Щетиніна та Марійка Віднічук. Отже спершу розповімо про них. Перш за все про іменинників, яким довелось святкувати день народження в стінах лікарні. 2 січня Максу Гаврилюку виповнилось 13 років! Кілька тижнів поспіль у хлопця були ускладнення після попередньої хімії: реанімація, підвищення температури. Зараз стан став набагато кращим, хлопець отримує антибіотики і найближчим часом очікується початок наступного блоку. Максим та його мама ніби одне ціле, так вони тримаються одне за одного, не засмучуються і вірять у перемогу! Хлопцю дуже потрібна фінансова допомога, кошти на рахунку фонду вже закінчились, а попереду ще тривале лікування.

Віднічук МаріяМарійка Віднічук нещодавно розпочала лікування лімфогранулематозу. Напередодні Різдва дівчина приїхала для наступної хімії, але ускладнення зі шлунком ще й досі не дозволяють заступити на хімію. 8 січня Марії виповнилось 14 років. На превеликий жаль, святкового настрою у дівчини не було, адже болі в животі і нудота затьмарюють все. Марійка не жаліється. Вона, навіть, намагається посміхатись, але через погане самопочуття майже не виходить з палати.

Рома Коломійчук та Назар Бенза рухаються вперед з кожним днем. Хлопці помітно підросли. Та лікування попереду ще чимало!Ivanna2

Найдоросліша дівчина у відділенні – Іванна Щетиніна також ось-ось планує продовжити хімію. Дівчина дуже довго відновлювалась після ускладнень, які виникли. А були і герпес, і температура, і проблеми з кішківником. Перед новим роком Іванні вже встановили венозний міні-порт, і як тільки стан дівчини стабілізується лікування лейкозу буде продовжуватись.

Після тривалого відпочинку вдома повернулись до відділення Сніжаночка Васільєва та Діма Среберко. Сніжана не тільки провела вдома кілька тижнів та набралась сил, а й відсвяткувала свій восьмий день народження! Сподіваємось, що гарний настрій та час, який дівчинка отримала додатково на відновлення сил, посприяють тому аби подальше лікування проходило без суттєвих затримок. До речі, зараз Сніжана пройшла «екватор» лікування!

0[4]Діма Среберко також повернувся на хіміотерапію. За час, який хлопець був вдома, він також встиг побувати на консультації в Києві. Хлопцеві замінили гіпс на руці. Попереду у Дмитра ще 5 блоків хімії.

Також хочеться розповісти про надзвичайного хлопчика – Андрія Климова. Цей хлопчак так спокійно і тихо проходить лікування, що я не встигла помітити, коли він завершив перший етап лікування – хіміотерапію. Наразі Андрійко вдома – відпочиває та готується до наступного етапу – опромінення. Пишу ці кілька речень про хлопчика і серце радіє за нього. А ще згадую як він дуже відповідально та обережно поводився під час крапань, буквально боявся дихати. Дуже сумлінний хлопчик, одним словом!

Дякуємо всім, хто допоміг діткам, які змушені були знаходитись під час зимових свят у відділенні. Всім, хто провідував, перераховував кошти, дарував радість спілкування та подаруночки. З вашою допомогою діти мають шанс на одужання! А допомогти врятувати життя – це створити диво власноруч!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*