Благодійний фонд Скарбниця Надії

П’ятирічна Ангеліна Панько бореться з страшним онкологічним захворюванням – «рабдоміосаркома м’якого піднебіння».

У грудні 2019 року мама привела дівчинку на чергове обстеження до лікаря так як Ангелінка часто хворіла ангінами. Під час прийому лікар виявив у дівчинки новоутворення на піднебінні, але заспокоїв маму, що це звичайна папілома. Лікар порадив звернутись в Рівненську обласну дитячу лікарню, там проведуть обстеження та видаллять цю пухлинку і все буде гаразд. Не вагаючись та не відкладаючи, батьки відразу звернулись до лікарів для обстеження доньки. Вже 23 січня після ряду обстежень батькам повідомили онкологічний діагноз їх доньки.

До цього часу ми не розміщали інформацію про дівчинку бо батьки намагались самотужки справитись з лікуванням. На жаль, впоратись з таким довготривалим, складним та дороговартісним лікуванням сім’я дівчинки без допомоги більше не може.
Ангеліна нещодавно пройшла контрольне КТ обстеження і на початку тижня заступила на четвертий блок хіміотерапії. Попереду в дівчинки ще операція по видаленню пухлини, яку планують проводити в Києві.

Дівчинка є наймолодшою в сім’ї з трьох дітей. Окрім Ангеліни сім’я виховує ще двох старших синів, які вже є студентами. Мабуть саме тому Ангеліна полюбляє гратися типово хлопчиковою забавкою машинками. Та уже в такому ранньому віці має мрію – стати лікарем. Ми всі щиро сподіваємось на одужання дівчинки і що її маленька мрія переросте в дорослу та край важливу професію.

Звертаємось до всіх вас про допомогу у лікування Ангелінки. Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” вже взяв ліки в аптеці на суму більш ніж 8 тисяч гривень та допоміг оплатити обстеження дівчинки. Нам потрібно зібрати резервний запас коштів на термінові потреби у лікуванні.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Панько Ангеліни

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте поджертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Панько Ангеліни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*