Благодійний фонд Скарбниця Надії

У нас назбирались деякі новини про наших підопічних. Тож поспішаємо поділитись ними. Відділення онкогематології вже кілька днів працює та живе в режимі карантину. У відділенні багато діток. Всі ми знаємо, що таких діток супроводжують «дитячі хвороби», наприклад, вітряна віспа або «вітрянка». Ось не оминула ця хвороба і наше відділення. Ця вірусна хвороба дуже небезпечна для ослаблених від хімії дітей. Наразі у відділенні перебувають лише ті, кому необхідно капати хімію. Решта дітей максимально відпускається додому, аби уникнути нових випадків захворювання.

Отже, спочатку про дівчаток. Сніжана Васільєва повернулась на минулому тижні до лікарні, дещо раніше терміну, через підвищену температуру. Дівчинку трошки підтримали, покапали, і вона вже цього тижня заступила на наступний блок. Щира посмішка, що не сходить з обличчя дівчинки, ніби яскраво осяює лікарняну палату. Сніжані важко висидіти на одному місці. А капання триває кілька діб поспіль! Дівчинка намагається вийти з палати, наскільки «відпускають» подовжувачі від крапельниці. Навіть під час нашої розмови Сніжана бавилась м’ячиком та розповідала про «домашній цирк». Це таку забаву видумали Сніжана та її подружки. Там все по-справжньому: вистава, квитки, номери, конкурси, навіть, клоунеса Клубнічка. Енергія Сніжани просто наповнює палату і виникає бажання розмовляти і розмовляти з нею про все на світі. Але треба зайти і до інших діток. То ж змушую себе вийти з палати та рухатись далі.

Струк Вікторія рецидив лейкозу

Віка Струк провела вихідні вдома. Минулого четверга  дівчина збиралась додому, але трошки затрималась щоб не пропустити День іменинника. Я зустріла Віку в коридорі, де вона бавилась з меншою сестричкою. Віка просто світиться щастям, коли розповідає про меншу сестру або тримає її на руках. Видно одразу, як вона сумує за малечею, перебуваючи в лікарні. Зараз у Віки гарні новини – аналізи в нормі, навіть печінкові проби на хорошому рівні, то ж лікування триває.

Літвин Оксана лімфогранулематоз

До дому поїхала  Оксана Літвин – наша студентка-першокурсниця. Це відбулось дуже швидко, одразу ж після закінчення хімії, але ризик зараження на «вітрянку» дуже великий. Натомість дівчина вже побувала на перших заняттях в училищі.

Коломійчук Роман

Рома Коломійчук нещодавно заступив на другий протокол. В той час, коли у відділенні трапилась вітряна віспа, Ромі вже капали черговий блок. Тож хлопчик опинився в такій ситуації, коли і до дому його відпустити неможна, і залишаючись у відділенні, хлопчик має великий ризик заразитись на «вітрянку». Крім цього кілька днів Рома почував себе погано через стоматит, який часто супроводжує дітей у відділенні. Навіть на святі “День іменинника” було помітно, як Рома змушений терпіти біль та дискомфорт. Зараз він почуває себе краще. Але щоб уникнути зараження віспою, лікар призначила ще дороговартісні противірусні препарати, на які ми загалом витратили понад 4000 тисячі гривень. А попереду ще чимало витрат на лікування лейкозу. Але найголовніша новина – це поїздка додому. Тільки Ромчик почув цю новину від лікуючого лікаря, як одразу ж зателефонував усім аби вже чекали на нього. І він вже навіть спланував відвідати своїх однокласників та вчительку.

Назар Бенза впевнено проходить лікування. Йому навіть «дістаються» маленькі дитячі радощі. Так хлопченя відвідало вперше в своєму житті цирк! Назарко здивував батьків своїми знаннями про тварин. Він без запинок називав яку ж тваринку бачить на арені. Такі корисні позитивні емоції покращують емоційний стан Назарчика, адже мама зауважує, що син став дуже сприйнятливий та чутливий, часто та раптово змінюється настрій малюка. Хлопчику також дозволили поїхати на кілька днів до дому.

0[4]

Також на цьому тижні повернувся у відділення Діма Среберко. Зараз у хлопчика п’ятий з шести передопераційних блоків хімії. Важче і важче з кожним разом Дімі повертатись на лікарняне ліжко. У нього виникають різкі зміни настрою, інколи він занурюється  в себе, зовсім зникає апетит. Мама хвилюється через такий стан сина, адже це може негативно позначитись на лікуванні. Діму важко чимось розрадити. Але є невеличка таємниця: Діма марить зорями та космосом і мріє про телескоп. А ще хотів би роздивлятись і найдрібніше з допомогою мікроскопа. Він дуже допитливий та має надзвичайну фантазію і уяву. Можливо хтось зможе здійснити мрію цього хлопчика – мати власний телескоп або мікроскоп та пізнавати світ глибше. А можливо у вас давно без діла лежить такий пристрій, а для Діми він став би рятівною соломинкою під час лікування!

Ви можете допомогти цим дітям!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Реквізити для надання допомоги:

УкрСиббанк

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Картка Приватбанк

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду.

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Приватбанк

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “Приватбанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*