Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми майже завжди розповідаємо вам про дивовижних мам з відділення онкогематології, що мужньо борються за життя своїх діток.
Але сьогодні, в міжнародний день родини – наша історія про дивовижно чудового тата Руслана Жиркова.
Цей мужній чоловік був змушений опинитися в лікарняних стінах з своєї донечкою Алінкою, бо онкологічна хвороба дівчинки на жаль не відступила. “Чому тато?” – одразу виникає питання. Тато, а не мама мусить лежати з донечкою в лікарні через сімейні обставини. Дружина Руслана вагітна і ось-ось має збагатити цю чудову сім’ю народженням третьої дитинки. Руслан по професії рятувальник, тому цей мужній чоловік одразу прийняв рішення лежати зі своєю дитиною в лікарні як би це не було важко.

Опинившись в лікарні, молодий чоловік не розгубився, він дуже швидко зорієнтувався і взяв контроль над лікуванням доньки в свої руки. Руслан – права рука не лише лікаря, а і всіх працівників фонду у відділенні. Тато Руслан чітко знає, які саме препарати сьогодні буде приймати його донечка, що потрібно для Алінки на завтра, який аналіз потрібно здати. Він орієнтується абсолютно у всьому лікуванні донечки. Точно знає, що після Вінкристину в Алінки болять ніжки і які їй потрібно приймати ліки для зняття болю. У відділенні зараз багато маленьких діток, мамам складно залишати їх самих і бігти в аптеку. Або мами самі, або ми просимо тата Руслана принести ліки. Руслан жодного разу не відмовив нам у наших проханнях про допомогу. Він по кілька разів на день біжить в аптеку за ліками для всіх дітей, а ввечері придумує забави для всієї малечі. Крім того, хлопець видумує різноманітні конкурси для дітей і за власний кошт винагороджує учасників та переможців маленькими приємними дрібничками чи смаколиками. Чесно, ми навіть подумати не могли, що в період карантину у відділенні без участі волонтерів будуть продовжуватись творчі заняття!
Зовні тато Руслан виглядає абсолютно спокійним та веселим, він завжди дякує за допомогу і запитує чим ще може бути корисним. Але нам складно навіть уявити які емоції хвилювань та тривог панують за цими проявами турботи за всю онкогематологію. Руслан “розривається” між лікарняними стінами та домівкою, тому що розуміє як важлива його присутність в двох місцях одночасно. Цей молодий красень, рятувальник та донор став для нас прикладом мужності, захоплення та натхнення!
Сьогодні, в день родини ми просимо вас об’єднатись в одну РОДИНУ і допомогти цій сім’ї подолати шлях боротьби за життя Алінки. Дівчинка пройшла два блоки протирецидивної хіміотерапії. Організм дитини добре зреагував на другий блок хімії. Після кількох консиліумів з київськими та турецькими лікарями було прийнято рішення про те, що Алінці не потрібно проводити ТКМ, а треба продовжувати хіміотерапію. Попереду довге лікування.
Тато дівчинки хоч і трохи соромиться звертатись в фонд за допомогою, але все ж дзвонив нам кілька разів. Всього за червень Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” надав допомогу для дівчинки на суму майже 7000 гривень. Боротьба Аліни триває. Віримо, що з допомогою такого тата і мами, а також за підтримки багатьох добрих людей дівчинка здолає хворобу.
Допоможіть неймовірному татові врятувати донечку!
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.
Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Жиркової Аліни
Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Жиркової Аліни
Також ми маємо хорошу новину.
Відтепер ви можете допомагати нашим підопічним через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко.
Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*