Благодійний фонд Скарбниця Надії

Зазвичай ми розміщаємо фото дітлахів з лікарні. Але саме цю дівчинку ми хотіли б показати не в палаті. Адже вона вже була в цих стінах. З березня 2017 по березень 2018 року Алінка Жиркова з Зорі проходила курси хіміотерапії, тоді дівчинка долала лейкоз. І зараз в маленької рецидив.

Всі волонтери, які знають Алінку вражені новиною. Це дуже весела дівчинка, яка на всіх заняттях збирала навколо себе дівчаток свого віку. Два роки тому в гематології було багато трирічних дівчаток і всі гуртувались навколо Алінки. З того часу важко навіть знайти фото де дівчинка одна, як правило вона в компанії друзів.

Зараз треба знову починати все з самого початку. Зараз все буде набагато важче. Хімія більш агнесивна, ускладнення будуть важчі і частіші. З шестирічною дівчинкою в лікарні тато Руслан Жирков. Він мужній рятувальник та постійний донор крові. Руслан лежить в лікарні зі своєю старшою донькою, бо молодшій дитині всього півтора роки і дружина чекає третю дитинку, яка повинна народитись всього за кілька місяців.

Під час першого лікування родина впоралась сама, вони не звертались за допомогою в фонд. Зараз, на жаль, потрібна допомога. Адже лікування рецидиву це десятки, якщо не сотні тисяч гривень.

Сьогодні фонд придбав ліки для дівчинки для підтримки печінки на 800 гривень. Але це тільки початок лікування.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Жиркової Аліни
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Жиркової Аліни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*