![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2020/11/125417802_3512761372124009_7038463332778377025_o.jpg)
Дивовижні історії відбуваються навколо нас!
Сьогодні на рахунок фонду надійшла пожертва 10 тисяч гривень. Коли ми побачили виписку банку то не повірили одразу – кошти перерахувала мама Іванка Євчука, який лікується в Ізраілі.
Оксана Євчук написала, що її синові зараз допомагає ізраільський благодійний фонд і вона вирішила таким чином допомогти тим, хто зараз лікується в онкогематології. Дякуємо безмежно! Сьогодні ми розрахувались за хіміотерапію для Ангелінки Панько і взяли в аптеці ліки для наших Сергійка Пецькова та Алінки Жиркової.
Щоденна робота продовжується, але коли приходять такі пожертви, то виникає бажання обійняти всіх-всіх-всіх!