Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми знову підготували трішки новин про наших діток. Перш за все спішимо розповісти, що наші хлопці Діма Среберко та Артем Оберемчук завершили передопераційну підготовку, пройшли всі доопераційні блоки хімії та вирушили до Києва на операцію. Наступний етап дуже і дуже важливий. Ми вдячні всім небайдужим, хто приймав участь у долі хлопчаків: допомагав коштами, підтримував морально та здійснював їх мрії. Зараз хлопцям також потрібні підтримка та молитви.

3[5]

Ярослав Гамза пухлина нирки

Ярославчик Гамза продовжує лікування нейробластому. Пару тижнів тому в родині хлопчика народилась найменша дитинка. На жаль Ярослав не має поки часу аби усвідомити цю важливу подію в родині, адже більше часу він проводить в лікарні. Хлопчик продовжує дивувати нас своєю непосидючістю та енергійністю, особливо на творчих заняттях.

Усатий Євген

Євген Усатий завершує лікування. Лише останній блок хіміотерапії залишився у малечі попереду. Під час обстеження у лікарів виникли деякі сумніви і тато терміново поїхав на консультацію до Києва. На щастя остаточний висновок хороший, немає причин до занепокоєння і можна закінчувати лікування.

Коханевич Марійка лімфогранулематоз

Марійка Коханевич пройшла ПЕТ-сканування. За результатами цього обстеження дівчині провели невеличку операцію. Попереду ще консультація у київських спеціалістів, але ми сподіваємось, що завершення лікування вже незабаром. Марійка з’явилась у відділенні з новою зачіскою: відросло волосся. І виглядає наша красуня просто приголомшливо!

Літвин Оксана лімфогранулематоз

Триває лікування і у двох наступних красунь: Оксани Літвин та Сніжани Васільєвої. Оксана поєднує лікування з навчанням в училище. Намагається не відстати від однокурсників. Сніжана Васільєва намагається не вибитись з графіку лікування. Хоча це дається все важче. Мама дівчинки занепокоєна тим, що тритижневої перерви ледь вистачає для того аби аналізи піднялись і можна було заступити на черговий блок.

Сніжана Васільєва нефробластома лівої нирки

Також у нас у відділенні стали з’являтись нові діти. Ми поступово знайомимось з ними та батьками. Найближчим часом будуть розміщені історії цих дітей.  

Всім цим дітям необхідна ваша підтримка!

Координатор Юлія Кутик 097 93 80 754

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

КАРТКА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (прізвище та ім’я дитини)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*