Благодійний фонд Скарбниця Надії

Влалислав з Березнівського району дуже чекав маму з лікарні. Мама лежала під крапельницями через високий тиск і мала того дня повернутися додому. А ще в мами був День народження і хлопець вирішив зробити їй сюрприз до  – посмажити шашлик. Щоб швидше розвести полум`я Влад налив в вогнище бензин. Секунда і на дитині загорілась сорочка. Мама так і не встигла доїхати додому, тітка повезла Владислава в лікарню в Березне, а звідти вони всі разом одразу поїхали на Рівне.

Ось так мама написала про свого сина:
«Це мій синочок Владислав йому 12 років. Він дуже спокійна і дуже життєрадісна дитина, він старший в сім’ї бо всіх четверо, є ще два маленьких братика і сестричка. В школі вчителі завжди його хвалять, проблем з ним ніколи не було. Він настільки хотів зробити мамі сюрприз на День народження, пожарити шашлик і линув бензин щоб швидше це все зробити. Я на даний момент була в лікарні, він обгорів рука,спина,живіт. Я дуже прошу будь ласка про допомогу, бо в наш час дуже тяжко лікувати самостійно…З чотирьох років лікували хворобу Пертеса, більше року ходили на милицях, вісім років їздили в лікарню. Дякувати Богу лікування дало результат і ми вилікувалися…. Я дуже щиро дякую всім хто зможе допомогти…..Мама Іра…».

За перші дні в лікарні витрачено вже більше 10 тисяч гривень, мама змушена звертатись з проханням про допомогу до добрих людей. По нашим розрахункам на найближчий тиждень хлопцеві знадобляться ліки на суму 10-15 тисяч гривень. Це дорого вартісні антибіотики, альбумін, перев`язувальні матеріали.

Владислав буде знаходитись в опіковому відділенні на лікуванні не менше двох місяців. Поки що не зрозуміло чи потрібна буде хлопцеві пересадка власної шкіри і наскільки сильно постраждали пальці на правій руці. Якщо ушкодження пальців великі то може знадобитись неодноразова пластика. Тому витрати на лікування будуть складати як мінімум десятки тисяч гривень.

Владиславові дуже потрібні донори крові та плазми. Маєте бажання бути донором – дзвоніть до нашого координатора Олі Шатілової 0965527158.

Контактні дані

Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Опіковий центр”

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Опіковий центр”

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*