Благодійний фонд Скарбниця Надії

В нас сьогодні хороші новини одразу про двох діток – Віталика та Тетянку.
5-річний Віталик потрапив в опіковий центр Рівненської обласної клінічної лікарні в кінці червня. В малого було 35% опіків тіла, пошкоджена спина, рука, нога, живіт. Стан дитини був доволі важким, йому знадобилось багато дорого вартісних антибіотиків, альбумін, перев`язу вальні матеріали, донорська кров.  Мама не мала можливості забезпечити сина необхідними ліками, адже ця багатодітна родина без батька дуже бідна. В день коли ми познайомились з Віталиком у мами було всього 200 гривень. Завдяки сотням небайдужих людей лікарі мали можливість спокійно лікувати Віталика, він був повністю і вчасно забезпечений всіма необхідними ліками, багато донорів здало кров для хлопчика по першому проханню нашого координатора.

За кілька перших днів після розміщення прохання було зібрано 10 тисяч гривень, а потім ще і ще. Завдяки тому, що кожний понеділок дитині купували всі необхідні ліки на тиждень на суму 5-7 тисяч гривень, організм хлопчика мав сили боротися.  Рани у Віталика добре зажили під свинячою шкірою, яку наклали в перші дні після опіку і хлопчикові не знадобилась пересадка власної шкіри. Малого кілька днів тому виписали додому. Подивіться на фото який красень наш Віталик! На спині правда багато шрамів, але то дрібниці. Головне що обличчя і пальчики не ушкоджені.

Щиро дякуємо всім людям за допомогу! Загалом за два місяці Благодійний фонд «Скарбниця Надії» надав хлопчикові  допомогу на суму 37500 гривень. На рахунку фонду є ще залишок коштів по проекту «Опіковий центр», які будуть використані на придбання спеціальних ножиць та пінцетів в операційну опікового центру.

Також хороші новини в маленької  Тетянки, її вже перевели з реанімації до гнійної хірургії. Випадок з дівчинкою це та ситуація коли дитина чіпляється за життя всіма силами. В дівчинки був гнійний перитоніт. Диво  – те що вона доїхала живою з Корця до Рівного. Диво – що не померла на операційному столі. Диво – що вижила після двох складних операцій. Неймовірна робота медиків – хірургів, анестезіологів, лікарів реанімації, медсестер в операційній та в реанімації, та навіть санітарок, які кілька разів на день бігали в аптеку за ліками для малої. Під час першої операції хірурги пальцями знімали коричневий  гній з кишківника дитини. Далі друга операція. Мама звернулася в фонд тоді коли всі зібрані людьми кошти були витрачені. В перший же день було придбано Біовен Моно та дорого вартісні антибіотики на суму 20 тисяч гривень, а далі суми вже були трошки менші. Три тижні в реанімації дівчинка була настільки важкою, що ми чули від лікарів лише одне: «Cтабільно важка, ні покращення, ні погіршення. Але вона бореться, а ми допомагаємо як можемо. Нічого не можна передбачити». Чуєш такі слова і розумієш що дитина далі знаходиться між життям і смертю.   Повірте, це неймовірні емоції коли приходиш в лікарню, а дитинка нарешті дивиться усвідомленим поглядом і з смішними хвостиками, і медсестра притримує руку щоб вона не вирвала крапельницю! Дякуємо всім, хто допоміг дитинці. Завдяки працівникам лікарні та багатьом жертводавцям Танюшку врятовано. Загалом за час перебування дитинки в реанімації фонд придбав для неї ліки на суму 41 тисяча гривень і багато ліків та підгузників люди приносили безпосередньо в лікарню.

Ми не завжди можемо розповісти про всіх наших підопічних. Наприклад, в липні в реанімації була дитина у важкому стані з високою температурою та остеомієлітом. Кошти ми збирали в терміновому порядку, не розміщаючи ні прізвища, ні фото дитини.  Фонд придбав Біовен Моно для дитини на суму 30 тисяч гривень по зверненню з лікарні. Наш працівник спілкувався з батьком дитини, просив надати дозвіл на розміщення інформації. На жаль тато категорично відмовився надавати такий дозвіл. Єдине що ми знаємо – лікарям реаніматологам вдалося стабілізувати дитину та направити в столичну лікарню на лікування, зараз дитина вже дома.

Дякуємо всім жертводавцям. З вашою допомогою нам вдається хоч трошки допомагати лікарям рятувати дітей. Допомога завжди актуальна.

Якщо бажаєте бути донором крові – звертайтесь до координатора донорського напрямку благодійного фонду «Скарбниця Надії» Ольги Шатілової 096 55 27 158.


Якщо маєте бажання допомогти коштами  – ось реквізити фонду для допомоги дітям в реанімації. Тут завжди потрібен запас коштів.

КАРТКА ПРИВАТБАНК № 5169 3305 1506 8762
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Реву Мар’яну Володимирівну і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*