Благодійний фонд Скарбниця Надії

Тут іде боротьба між життям і смертю. Два тижні тому ми писали вам про двох дітей – Марічку та Андрія і просили про допомогу.

Завдяки вам Андрія відвоювали. Ви допомогли нам купити ліки для хлопця на суму більш ніж 51 тисячу гривень. Дякуємо безмежно! Лікарі однозначно сказали, що хлопець живий завдяки цим лікам. Андрій переведений в гнійну хірургію і продовжує далі лікування пневмонії.

Марічка з анорексією далі лежить в реанімації. Були дні, коли вона була вже практично за межею, звідки не вертаються. Відмовляли всі органи, але в один з таких безнадійних днів дівчинка почала засвоювати їжу і лікарям вдалось впоратись з нирковою недостатністю. Лікування йде дуже важко. Марічка дихає через трахеостому. Але дівчинка в свідомості, в неї ясні очі, вона розуміє що до неї кажуть.

“Можна ми напишемо невеликий список на тиждень? У мами зовсім грошей немає” – запитала в мене вчора старша медсестра з реанімації. “Пишіть” – сказала я їй, розраховуючи на те, що невеликий це тисяч 5. Не вийшло 5. Потягнуло майже на 10, а саме 9612,25 грн на
Колістин
Преднізолон
Суміш для годування “Пептамен”
Підгузники
Рукавички
Триметабол
Бетадин
Зонди аспіраційні
Калію хлорид

Дуже просимо допомоги. Коштів у фонду немає, ми вичерпали всі запаси. Ми поки що не можемо показати вам Марічку, бо фотографувати її зараз неетично. Показуємо її до хвороби.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Також ви можете допомагати нашим підопічним дітям через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко. Переконайтесь і ви.


#РазомМожемоБільше

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*