Благодійний фонд Скарбниця Надії

Такі новини – це те, заради чого ми працюємо. Те, що тримає нас морально і не дає складати руки.

Між цими двома фото тиждень. Ми не наважились розмістити фото Миколи з реанімації коли просили про допомогу. Але зараз, коли хлопець вже сидить, розмовляє, посміхається розміщати таке фото вже не страшно. Це ілюстрація роботи лікарів та медсестер.

Всього тиждень пройшов після п`ятигодиннї операції. Лікарі відкривали черепну коробку, видаляли гній, який був наслідком гаймориту, ставили дренаж. Ситуація була настільки складною що лікарі не могли передбачити чи зможе хлопець пережити операцію. Ви можете уявити як ми чекали новин з лікарні? Ура!!! Живий! Порівняно з цією новиною, кошти, які потрібно антибіотик Меронем та препарат Біовен це дрібниці. Завдяки багатьом добрим людям фонд надав Миколі допомогу на 29900 гривень одразу після операції.

Зараз хлопець вже переведений у відділення травматології з нейрохірургічними ліжками. Сьогодні підлітку зняли шви, він вже пробує ходити, чує, бачить, розмовляє. Микола ще має підвищену температуру і поки не вимовляє всі звуки, але сподіваємось що мовлення з часом повністю відновиться.

Ми дякуємо всім благодійникам за допомогу і просимо ще трошки допомогти. Щоб розрахуватись з аптекою за Меронем нам не вистачає ще 9 тисяч гривень.
Будь ласка, допоможіть Миколі!

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i46559907629

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*