Благодійний фонд Скарбниця Надії

На минулому тижні ми писали вам про дівчинку з анорексією. Мама дала дозвіл на розголошення інформації, бо попереду дуже довга боротьба.

Це фото Марічки до хвороби. Виставляти фото дівчинки з лікарні не будемо поки дитина в такому стані і не набрала хоча б кілька кілограмів ваги.
Дівчинці всього 12 років, зараз вона важить 23 кілограми.

Анорексія – це вкрай важке захворювання. Людина бачить себе товстою і відмовляється від їжі, при цьому вона намагається це зробили так вправно щоб ніхто з рідних не здогадався про проблему. Якщо доводиться їсти в сімейному колі, то хвора людина їсть, а потім викликає блювоту. До певного часу всі органи продовжують працювати, мозок не надсилає сигнали голоду. А потім в один день ламається все. Починають відмовляти всі органи.

У Марічки сталось саме так. Організм вже пішов на шлях самознищення. Лікарі зараз прикладають максимум зусиль щоб стабілізувати стан дівчинки. В обласній дитячій лікарні вже лікувалась така дитина, її врятували.

В п`ятницю стан Марічки був критичний, падали всі показники. Дівчинку поклали на найкращий в лікарні ШВЛ Гамільтон, капали донорську кров. Лікарі не давали жодних прогнозів і говорили про те, що треба пережити вихідні. Зараз теж прогнозів не дають, стан дівчинки так само вкрай важкий. Але в листі-проханні від лікарні з`явився пункт “протипролежневий матрас”. Це дає маленьку надію.

По грошам. З моменту розміщення першого прохання на рахунок Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” надійшло для Марічки 12620 гривень, використано на альбумін, спеціальну суміш для харчування, підгузники, пелюшки та інші ліки 13161 гривню. Нам ще потрібно купити протипролежневий матрас (близько 2500 грн) і попереду лікування в реанімації протягом кількох місяців.

Батьки, у яких в родині 8 дітей, коштів на лікування доньки вже не мають.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині в реанімації”

Також ви можете допомагати нашим підопічним дітям через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко.
Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*