Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо пану Роману за таку чудову ініціативу у допомозі маленькій Даринці! Нещодавно завдяки турботі пана Романа наш підопічний хлопець пройшов безкоштовно дороговартісне обстеження в Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В.Поліщука

В свою чергу, БФ “Скарбниця Надії” щиро вітає іменинника! Многая літа!

Роман Шустик: “Дякую за щирі вітання. Дякую Господу за кожен прожитий день свого життя, адже таким чином він дає нам можливість допомагати іншим. Робити добрі справи для тих, хто потерпає від складних життєвих ситуацій.

Маємо разом допомагати людям. Саме тому дуже прошу у якості вітання допомогти маленькій Даринці Білецькій. Яка кожного дня бореться за своє здоров`я. Даринка особлива з особливих. В неї дуже важка хвороба і бореться за своє життя вона з перших днів. А ще біологічна мама дівчинки померла невдовзі після пологів і виховує Даринку інша мама, дуже сильна жінка Олена Тоюнда.

Дякую, всім хто долучається!
Робіть добро!”

>> Детальніше про історію боротьби Даринки на сайті фонду

Допомогти можна через фонд «Скарбниця надії».
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Мар’яна Рева)
Призначення платежу – добровільна пожертва Дарині Білецькій

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*