Благодійний фонд Скарбниця Надії

 Ми продовжуємо співрацю з Українською Біржею Благодійності. Завдяки проектам, що були розміщені на сайті фонду, ви змогли допомогти не одній дитині. Зараз допомоги потребує Женічка Тарасюк. У діток з діагнозом ДЦП є шанс повноцінно жити. І регулярні курси реабілітації – один з важливих чинників. В проекті “Допоможемо Жені рухатись вперед!” ми збираємо кошти на курс реабілітації в Трускавці. Підтримайте Женю та допоможіть йому!

  Женічка – перша дитинка в родині. Ніхто не міг уявити, що початок життя він розпочне дуже трагічно. Малюк народився у важкому стані. Його одразу перевели в реанімацію та помістили під апарат ШВЛ. Прогнози були невтішні, але батьки не втрачали віри. І через місяць боротьби лікарів за життя хлопчика, його виписали додому. Батьки Жені розуміють, який довгий шлях реабілітацій чекає на них. Та не це лякає. Найстрашніше – не мати фінансової змоги проходити такі курси регулярно.

   Мама Жені: “Кожного дня ми боремось за повноцінне життя синочка. Пігулки, уколи, реабілітаційні центри. Ми не опускаємо рук. Попри діагноз, лікарі оцінюють його як перспективну та розумну дитину. Дуже важко дивитися на те, як твій синочок хоче взяти в руки іграшку і не може”.

   Відтоді, як хлопчику встановили діагноз, минуло трохи більше півроку. Але за цей час Женя разом з батьками зробили вже дуже багато і мають деякі успіхи. Женя вже вміє сидіти без опори до 4-х хвилин, стояти на ніжках з підтримкою та біля стіни без підтримки, гукати та лепетати. Після прийняття курсу уколів цереброкуріна він почав лівою ручкою посувати іграшки та предмети, які знаходяться навколо нього. Для родини це великий успіх та щастя. Лікарі і надалі рекомендують якомога більше реабілітацій. Після пройденого курсу реабілітації в клініці у Трускавці у хлопчика чудові результати. Він став на обидві стопи і почав робити кроки з підтримкою за дві ручки та триматися за поручні гойдалки. Йому дуже подобається ходити та кататися на гойдалці.

   На цьому Женя та його батьки не будуть зупинятися. Вони звертаються до всіх небайдужих за допомогою. В родині працює лише тато. Він менеджер, і його зарплата становить 2 000 гривень. Мама Жені знаходиться вдома по догляду за дітьми. У родини немає можливості оплачувати дорогі курси реабілітації та медикаментозне лікування. Допоможіть, будь ласка, не лишайтеся байдужими!

ПІБ: Тарасюк Євген Андрійович, 29.11.2013

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез з стійким порушенням функції кінцівок. Вторинна мікроцефалія. Затримка психопередмовного та статокінетичного розвитку. Дисплазія кульшових суглобів

Підтримати на УББ

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*