Благодійний фонд Скарбниця Надії

Нагадаємо вам, що в реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні вже три роко лежить маленький Макар Гук, який має важкий діагноз СМА. Ця хвороба сковує дитину і робить її повністю нерухомою, дитина сама навіть не може дихати і при цьому розвивається розумово, намагається розмовляти, уважно слухає казочки, дивиится відео. Мама Вероніка кожного дня провідує сина в лікарні, проводить з ним значну частину дня. Подивіться які чудові фото Макара зняв відомий рівненський фотограф Alex Kharvat в реанімації! Тут і біль, і надія, і сум, і радість, а перш за все неймовірна любов матері до синочка.

Мама Макарчика Вероніка Гук написала новини про свого синочка “Доброго дня!😁Новини від Макарчика.
19 липня виповнилось 3 роки як ми потрапили в реанімаційне відділення. Три страшних роки, коли живеш в страху про завтрашній день чи вистачить сил в Макарчика поборотися з недугою, яка не дає жити. Коли кожного дня ми стараємося дати по максимум від життя.

Синочок росте, розумнішає, ви не уявляєте як ми стали швидко рости ми ростом 113см і вагою 14кг😚Але є одна незручність в тому що не можна підібрати зручний одяг…
Стан здоров’я Макара стабільний був, протягом липня встигли трошки підлікувати сердечно. Два тижні тому в Макара почала скакати температура, в сина виявили пневмонію, почали капати дороговартісні антибіотики. Зараз курс антибіотиків потрібно продовжувати. Так як Макарчик підріс, нам збільшили розмір трахеостомічної трубки і вартість її відповідно теж збільшилася. Тай загалом витрати перевищують доходи, лікування Макара на місяць. Тому змушені просити допомоги в небайдужим людей😓😓😓Для того щоб підтримати Синочка хоч таке життя дати для нього😚😚😚

На сьогоднішній день фонд має неоплачеий рахунок на антибіотик для Макарчика та предмети догляду на суму майже 3 тисячі гривень. Попередній такий рахунок фонд оплатив з резерву, а зараз такої можливості вже немає.

Просимо допомогти Макарчику.

Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

КАРТКА ПРИВАТБАНК № 5169 3305 1506 8762
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Реву Мар’яну Володимирівну і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*