Благодійний фонд Скарбниця Надії

Останні тижні видались нелегкими для хлопчика. В прямому сенсі – це була боротьба за життя Макара. Мама змогла поділиться останніми новинами про стан сина:

«Макарчик у важкому і не стабільному стані. Тобто часто робимо бронхоскопії (промиваємо легені), стаємо все менш активними, часто падає калій в крові, гемоглобін останні тижні не піднімається вище 103, хоч і стараємося їжею дати все потрібне і смачне. Сердечко наше теж показало погіршення на ЕКГ. Продовжуємо лікування: підтримуємо серце, воюємо щоб пролежні не з’являлися. А саме страшне, що з нами трапилось – це 2 тижні тому апарат ШВЛ вийшов з ладу. Від цього Макару було не легко. Нас перевели на інший апарат. Але Макар часто то синіє моментально, то легені назбируються гноєм який не можна висанувати. Останній раз нам було погано з 22.12 на 23.12. Макар посинів, почалася гіпоксія, падав тиск і пульс, що мусили включати підтримуючі препарати. Макарчик боровся, слухався медперсонал і далі воює…

Читаємо книжки, а саме головне ростем ,бо Макарчик вже цілий МЕТРИК. Це радісно, хоч і мусимо  міняти гардероб , постійно в пошуках зручної одежі для нашого Красунчика. Активно дивимося мультики та трішки змінили зачіску перед Новим роком…

Дякуємо всім за допомогу підтримку та вітаємо всіх вас із святами!»

З липня з допомогою проекту «Допоможи дитині в реанімації» ми змогли придбати для Макарчика ліків, виробів медичного призначення та засобів догляду на суму близько 15 тисяч гривень. Для родини, яка більше ніж два роки бачить свої дитинку лише в палаті реанімації – це суттєва допомога. Ми щиро вдячні кожному, хто відгукнувся на історію боротьби Макара та знову просимо вас про допомогу для хлопчика!

Контактні дані

Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

 

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

КАРТА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*