Благодійний фонд Скарбниця Надії

Зима час чарівностей та див, є один особливий хлопчик Ковалевич Макар, дитині дуже потрібний черговий курс реабілітації. Станьте добрим чарівником та подаруйте дитині лікувальну путівку.
Історія про Макарчика від його мами:
– Наш хлопчик Ковалевич Макар Васильович народився 17 жовтня 2014 року з тяжкими діагнозами. Відразу після народження його забрали у РОДЛ у відділення дитячої реанімації, де ми провели тяжких два тижні, потім відділення патології новонароджених
Через місяць нас виписали додому, але чуда не сталося. Лікарня за лікарнею, реанімація і так два роки, та наш синочок не повзав, не сідав і навіть не тримав голівки.
Потім нам сказали діагноз “ДЦП” і це прозвучало як вирок, це те що ми найбільше боялися почути від лікарів.
Але ми не впали духом, ми почали ніби все спочатку, їздили на реабілітації в санаторії, лікарні, але знайшли місце де синочкові стає краще. Уже три роки ми лікуємося у Міжнародній клініці Козявкіна по 3-4 рази на рік. Саме тут наш Макарчик почав тримати голівку, повзати, перевертатися із спинки на животик і навпаки. Після останньої реабілітації синочок почав спиратися на лікті та сказав перші слова від яких мурашки ідуть по шкірі це “мама” і “баба”.
Зараз ми боремось за повноцінне майбутнє.
Ми ідемо в перед і віримо, що здолаємо ДЦП.”
Вдячні також всім нашим благодійникам котрі протягом року допомагали збирати кошти на проект «Реабілітація», завдяки вам кілька дітей отримали такі бажані та необхідні курси реабілітації!

Просимо вас допомогти Макарчикові зібрати кошти на реабілітацію. Вартість курсу 16700 гривень

Контактні дані:
Герасимчук Ірина (координатор) – (063) 800-07-26

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект «Реабілітація»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Реабілітація»

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*