Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вчора свій четвертий День народження зустріла наша підопічна дівчинка Олічка Михаревич.

Оля зараз в лікарні, вона капається у відділенні неврології. А ми думаємо як придбати ліки для подальшого лікування.

На жаль, люди часто жертвують кошти емоційно, побачивши фото худенької, блідої та лисої дитинки. Олічка зовсім не така. Вона дуже гарна дівчинка і на фото не видно які проблеми в неї зі здоров`ям. А проблеми дуже серйозні.

На початку лікування Оля не розуміла що їй говорить мама, не говорила жодного слова, спала лише по годині і дуже кричала. Зараз, після двох курсів медикаментів Ганциловір та Біовен дівчинка вимовила вперше слово “мама”. Вона почала більше спати, наспівує пісеньку. Оля почала цікавитись книжечками, розглядати малюнки. Дівчинка навіть саменька лежить під крапельницею, каже мамі “іди, іди” і показує що не треба тримати їй ручку.

Я дуже прошу про допомогу для дівчинки. Черговий курс Біовену коштує 20 тисяч гривень. В батьків немає таких великих коштів, бо крім цих ліків для дівчинки потрібно купувати інші препарати.
Будь ласка, допоможіть. Ліки допомагають, але лікування не можна переривати.

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Михаревич Ольги

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Михаревич Ольги

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*