Благодійний фонд Скарбниця Надії

Олічка Михаревич повертається в лікарню на третій курс лікування Біовеном. В дівчинки дуже серйозні проблеми з навантаженням вірусами герпесу різних типів. Ліки треба дорогі, але вони допомагають.

На початку лікування Оля не розуміла зверненої до неї мови, не спала і дуже часто плакала без причини. Зараз дівчинка більше розуміє, набагато краще спить і менше кричить в істериці. Оля почала цікавитись іграшками. Вона навіть почала брати в руки різні предмети, раніше вона не звертала увгу на предмети, що її оточують. А ще Оля не боїться куштувати різну їжу. До початку лікування раціон дівчинки був дуже обмежений. Олічка зараз не вириває крапельниці і дозволяє мамі вийти з палати.

Дівчинка промовляє різні звуки, видно що вона скоро зможе сказати перші слова. Також вона почала ходити в центр інклюзивного навчання. Перші дні вона дуже насторожено до всього ставилась, а зараз починає роздивлятись людей та предмети і брати участь в заняттях.

Будь ласка, дуже просимо допомогти Олі. Її хвороба дуже важка і без лікування дитина залишиться жити в своєму світі, не буде розуміти що відбувається і не зможе спілкуватись навіть з рідними людьми.
Нам треба придбати 10 флаконів ліків Біовен. Це 21 тисяча гривень.
Допоможіть!


Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Біовен”
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*