Благодійний фонд Скарбниця Надії

Софійка народилася 7 жовтня 2007 року здоровою дівчинкою. Розвивалася по роках. Як і більшість маленьких діток часто хворіла. З 4 рочків почала відвідувати дитячий садок і раптом для неї все зупинилося, стало все на місці. Батьки помітили, що дівчинка голосніше дивиться мультфільми, мова зупинилася, не зверталє уваги, коли до неї звертаються. Софія розмовляла, але інформацію зчитувала з губ.
У 2012 році дівчинці діагностували 3-ю ступінь втрати слуху на обох вушках. Це був шок для всієї сім’ї. Купили слухові апарати і дівчинка повернулася до звичного життя. Але були і складності. Привчалися до носіння апаратів. З дитиною постійно займався логопед, витягували з неї звуки, букви, слова, мову. І родині це вдалося! Софія почалаЖолондієвська Софія займатися танцями, пішла у звичайну школу, хоча у Києві дитині давали прогноз на спецшколу.
В школі дівчинка бере активну участь у шкільному житті. З першого і по сьомий клас має похвальні листи, нагороджувалася грамотами. Дитина приймає участь у різних конкурсах міста. Софія має багато друзів, її поважають однокласники.
Для того, щоб дівчинка продовжували свій активний спосіб життя, їй потрібні потужні слухові апарати. З роками потрібна їх заміна, щоб не втратити мову, розвиватись і жити повноцінно. Попередні рази апарати купували батьки за власні кошти. Чоловік, щоб прогодувати родину і щось відкласти на придбання апаратів, постійно перебуває за кордоном. Дівчинка хоче бачити тата частіше вдома і дуже за ним сумує, та всі розуміють, що так треба. Але минулого року в родині сталась біда, важко травмувався дідусь Софії і всі зібрані на апарати кошти було витрачено на операції. Тому батьки звертаюся до небайдужих людей за допомогою.
“Хочу, щоб моя донька не відрізнялася від підлітків, щоб не сміялися з її вимови, щоб розвивалася, як всі її ровесники!” – пише мама Софії.
Вартість двох слухових апаратів 120 тисяч гривень. Для однієї родини сума дуже велика, але для багатьох добрих людей – цілком реальна. Просимо про допомогу!
� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Почути все”
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Почути все”
� Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
� Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA84 305299 00000 26002010701895 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
�Звіти фонду тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*