Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо всім, хто оперативно відгукнувся на прохання про допомогу для хлопчика, що лежить в опіковому центрі.

Станом на понеділок, 2 липня, стан Віталика задовільний, він вже трошки спілкується з мамою, грається та їсть. Лежить переважно на животі, бо на спині суцільна рана. Аналізи покращились. Лікар задоволений і загальним станом дитини, і результатами першої операції. Свиняча шкіра акуратно лягла на рани. Найближчі три тижні хлопчикові будуть робити регулярні перев`язки. Під свинячою шкірою по краям численних ран повинна загоюватись і затягуватись своя шкіра. Через три тижні нерідну шкіру знімуть і на ті ділянки, які за цей час не затягнуться будуть пересаджувати свою шкіру, яку знімуть з неуражених ділянок тіла Віталика. В першу чергу будуть закривати уражені ділянки на суглобах – обох кульшових, колінному та ліктьовому справа. Завданням лікарів буде не тільки пересадити шкіру, а і зробити це максимально можливо без глибоких шрамів та рубців, щоб хлопчик в подальшому міг повноцінно рухати суглобами і не бути людиною з обмеженими можливостями.

По коштам – завдяки добрим людям за вихідні на рахунок Благодійного фонду “Скарбниця Надії” зібрано 25 тисяч гривень. 6 тисяч використано на погашення боргу перед аптекою, на 4 тисячі сьогодні закуплено ліки та перев`язувальні матеріали орієнтовно до 9 липня. Ближче до кінця тижня лікар буде брати аналіз з рани на чутливість бактеріій до антибіотиків, можливо доведеться купувати інший антибіотик. Ми на зв`язку з мамою та лікарем, як тільки треба будуть нові медикаменти будемо одразу купувати. Гострої необхідності в коштах для хлопчика зараз немає. Дякуємо всім жертводавцям!

По донорам – відгукнулось багато людей, які будуть здавати кров протягом всього тижня. Думаємо, що цього буде достатньо. Дякуємо всім донорам, які відгукнулись на прохання про допомогу!

 

Контактні дані:  Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*