Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли ми оформляли документи з мамою Віталінки Василевич про надання допомоги, ми не могли пообіцяти мамі нічого окрім того, що купимо Біовен на одне капання. Надто дорогим було це лікування. І діагноз – енцефаліт – надто незрозумілий і підступний. Але відмовити мамі ми не могли. Багатодітна родина купувала всі інші ліки сама, нас просили лише про один, найдорожчий препарат. Батьки оплатили дороговартісті обстеження і попри великий строк вагітності у мами завжди вчасно приїжджали на черговий курс лікування. Лікар так і казала: “Мама вже перекочується, але везе дитину капатись. Дивовижна мама! Жодних “не можу, не знаю чи не буду!”.

Ми почали збирати кошти, це був важкий збір. Перші місяці ми постійно боргували аптекам за Біовен і дозбирували кошти коли дівчинка вже відкапалась і була дома. Поки розраховувались за попередній місяць, вже треба було збирати кошти на наступний. Завдяки вам місяць за місяцем дівчинка вчасно заступала на капання.
Віталінка потрапила в лікарню з судомами, кричала так, що лізла на стіни, в неї відмовили ніжки, вона не могла розмовляти і контролювати слюновиділення. Завдяки правильно підібраному лікуванню і допомозі багатьох людей за рік дівчинка повністю відновилась. Нещодавно Віталінка приїздила до свого лікаря на контрольне обстеження. Вона розповідає віршик на чотири стовпчики! Вона ходить і бігає, лише коли швидко біжить трішки підтягує ніжку! Вона розумна і гарна дитинка!
Величезна подяка всім, хто допоміг вилікувати дівчинку! Повірте, що сума більше 200 тисяч гривень, на яку Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” купив ліки для дитини, не може порівнюватись з повноцінним життям Віталінки без судом, без паралічу, без розумової відсталості, без жахливого головного болю.
Дякуємо кожній людині, а особливо українцям з далекого Сингапуру та особисто Надії Бреммер Nadia Bremner, що допомагали закрити потребу в коштах для Віталінки та нашій благодійниці з Рівного, яка просить її на називати і яка кілька разів повністю оплачувала курс лікування вартістю близько 20 тисяч гривень для дівчинки.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*