Благодійний фонд Скарбниця Надії

Це вже традиція – під час зимових свят збирати кошти на слухові апарати.
Ми навіть знаємо чому так склалося. Всі збори діляться на великі і маленькі, на термінові і “може почекати”. Так ось збори на слухові апарати відносяться до великих і не термінових. Тому перед таким збором ми довго розкачуємось, бо ж сума велика. І довго їх відкладаємо, бо постійно є щось більш термінове. А коли нарешті закриті всі прохання по лікам та обстеженням минулого року – настає черга такого великого збору.
Отож, це Максимко Шевчук. Йому 10 років. У віці 1.8 р у дитини виявили двосторонню, сенсоневральну втрату слуху 3 степені. Батьки одразу купили слухові апарати і почали займатися з сурдопедагогом та вдома. Через деякий час слух погіршився і купили більш потужніші апарати. У 5 років слух знову погіршився, тому купили відповідний апарат і зробили кохлеарну імплантацію. Апарат для дитини потрібно міняти кожні 3 роки. А тому апарату, який зараз носить Максим, вже 5 років.
Хлопчик любить грати у футбол і шашки. Ходить в клуб “Крок” де танцює, співає і вчиться грати на піаніно. Дитина живе максимально повноцінним життям, але слуховий апарат – це необхідна річ, щоб жити на повну. Вартість апарату 60 тисяч гривень.

Ще до оголошення збору, дві парафії греко-католицької церкви з Рівного (церква святого Миколая та святого Юрія) вирішили передати кошти з вертепу до Максима. Таким чином ми маємо зібрано 21000 гривень готівкою та ще 7150 гривень надійшло на рахунок фонду. Дякуємо! Це вже майже половина від необхідної суми.

Просимо Вас долучитись до збору. Будь ласка, вказують прізвище дитини, щоб ми точно знали що це кошти для Максима.

� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
Добровільна пожертва для Шевчука Максима

Або

�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Добровільна пожертва для Шевчука Максима

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*