Благодійний фонд Скарбниця Надії

8-річний Сашко Юхимчук з Демидівки – новачок у відділенні онкогематології. Нещодавно хлопчика прооперували, і вже зараз він проходить лікування нейробластоми заочеревинного простору.

Мама Сашка: «У нас дуже дружна родина. Але навіть нам тяжко від того, яка страшна біда спіткала нашу родину. Наш старший синочок – Саша, захворів. У нього виявили пухлину заочеревинної порожнини.

Саша – дуже товариский хлопчик, тому у нього багато друзів. Навчається він у 2-му класі. Вчителька говорить, що він красунчик із великими очима.

У сина дуже багато друзів і серед однокласників, і серед однолітків. До хвороби Саша любив грати у футбол та кататись на велосипеді.  А в школі йому найбільше  подобались уроки малювання.

Саша – найстарший, тому він – мій перший помічник. Він любить допомагати мені і по господарству, і на городі. Я наразі перебуваю у відпустці по догляду за меншою дитиною. Наш тато працює в автомайстерні. Тому зарплата чоловіка – це єдиний більш-менш стабільний дохід.

Пухлину синові вже видалили і призначили блоки хіміотерапії. Ми знаємо, що це лікування буде важким і тривалим. А ще на нього потрібні чималі кошти, яких у нашої родини немає. Тому ми звертаємось до всіх добрих людей допомогти врятувати нашого синочка!»

Захворів Саша раптово. Почалось з незрозумілих болів в животі, які змусили батьків хлопчика звернутись до лікаря. Вже там, в Демидівці, на УЗ-дослідженні лікар побачив новоутворення в животі у Саші і одразу скерував його до обласного центру. За кілька днів хлопчика прооперували. А після отримання гістологічного заключення, стало зрозуміло, що справи дуже серйозні.

Саша вже закінчив на перший блок хімії. Лікування проходить непросто. До фізичних страждань хлопчика приєднується психологічні випробування. Саша дуже чутливий і надзвичайно тяжко звикає до того, що він хворий, до лікарні, до болючих процедур. Для жвавого 8-річного хлопчака, який ніколи в житті не був в лікарні,  така важка хвороба – це неймовірне випробування.

На фото Саша ледь посміхається. За два тижні, які я знайома з хлопчиком та його мамою, це перша позитивна емоція! Найчастіше Сашко тихенько лежить на ліжку і мріє, коли він опиниться вдома. І крізь посмішку видно, яка туга за домівкою застигла в глибоких очах цього хлопчика.  

Вже наступного тижня у Саші заплановано другий блок хімії. На блок батькам хлопчика необхідно придбати цей перелік ліків:

Уромітексан 400 мг амл. – 1 уп.

Церукал амп. – 1  уп.

Ондансет 8 мг амп. – 1 уп.

Димедрол амп. – 1 уп.

Калію хлорид 7,5% 100 мл – 19 фл.

Фізрозчин 400 мл – 18 фл.

Глюкоза 5% 400 мл – 18 фл.

Тільки на цей коротенький список потрібно понад 5 тисяч гривень. Родина хлопчика вже не може самотужки впоратись із фінансовим тягарем важкого лікування сина. Тому ми просимо у вас допомоги для цього сіроокого красунчика Сашка! Допоможіть йому пройти лікування та повернутись додому!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Юхимчука Олександра

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*