Про маленьку Надійку Касьяненко з Рівного ми писали лише один раз, ще в січні. Історія трирічної дівчинки, що розпочала нелегку боротьбу з раком крові, знайшла величезний відгук в серцях добрих людей. На рахунок фонду надійшли кошти для дівчинки. І цих коштів вистачило на три місяці, аби без затримок та додаткових зборів купувати малечі всі необхідні ліки та оплачувати обстеження. Ми щиро вдячні за вашу небайдужість та підтримку!

За цей час дівчинка пройшла основну частину першого протоколу хіміотерапії. А ще вона дуже змінилась. Пам’ятаю, що перші тижні Надійка часто плакала. Кожного разу, виходячи з її палати була думка «я ще ніколи не бачила, щоб дитина стільки плакала». Дуже вже важко було маленькій Надійці. Та з часом, коли стан дівчинки став поліпшуватись, я частіше чула дзвінкий голосочок Наді і бачила її посмішку. Вона надзвичайно привітна дівчинка! Зажди розповідає новини про себе, про свою сестричку-близнючку. А найбільше Надійка любить лікарняних клоунів. Ось хто дійсно завоював серце цієї дівчинки!

Мама Надійки написала з проханням про допомогу:

«Спочатку хочу щиро подякувати всім небайдужим людям за допомогу і підтримку моєї донечки! Вже чотири місяці триває наша боротьба з гострим лімфобластним лейкозом. На даний час ми закінчуємо перший протокол «хімії», отримуємо Цитозар і Ендоксан. Лікування важке, виснажливе, тривале, але ми не втрачаємо віри в краще.

Надійка вже звикла до постійних процедур і обстежень. Єдине, що доводить її до сліз – це болючі уколи Грастиму і Гемаксу. Але без них ніяк, тому що наші аналізи постійно погіршуються. Крім зниження показників лейкоцитів, еритроцитів, гемоглобіну та тромбоцитів, у доні піднімаються печінкові проби. Для їх зниження нам постійно потрібні ліки: Гепа-Мерц, Глутаргін, Есенціале.

Сподіваємось, що незабаром ми закінчимо перший протокол хіміотерапії. Але знаємо, що попереду буде ще два протоколи і готові боротись з хворобою і далі! Ми впевнені, що все подолаємо і обов’язково вийдемо переможцями з вашою та Божою поміччю! Дуже сподіваємось на вашу підтримку. Допоможіть, будь ласка моїй Надійці одужати!»

Станом на сьогодні ми вичерпали весь грошовий «резерв» для Надійки. Тому знову просимо допомоги для малечі!

 

Контактні дані:
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Касьяненко Надії

 

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Касьяненко Надії

 

УКРСИББАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Касьяненко Надії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*