Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійники, які давно допомагають нашим підопічним, знайомі з красунею Лідочкою з Рокитного. Шість років тому дівчинка проходила курси хіміотерапії і їй вдалося подолати страшну нейробластому. Зараз Лідочка вдома, вона дуже гарна та розумна дитина. В цьому році Ліда закінчила 4 клас.

В дівчинки важка ситуація в родині. Ліда ніколи не знала свого тата, а мама вже багато років бореться з доброякісною пухлиною головного мозку. Мама Лідочки має проблеми з пам`яттю, важкі головні болі  та часто кричить. Вона не може піклуватися про доньку, тому з самого дитинства дівчинку доглядає бабуся, яка є її офіційним опікуном. Ніна Павлівна неймовірна жінка. Як вона витримує таке навантаження, як вони живуть лише на пенсії по віку та інвалідності – ми не розуміємо. Але сили бабусі не безмежні, на початку року вона сама опинилась в лікарні в передінфарктному стані. Фінансовий стан родини дуже важкий.

На жаль, під час лікування в Лідочки виявили гепатит В, з яким дівчинка досі бореться. Не дивлячись на постійне лікування, стан печінки з кожним роком погіршується. Ліда безперервно приймає препарат Урсофальк та цього не достатньо. Дівчинка вже кілька разів лежала в відділенні дитячої гепатології Інституту педіатрії, акушерства та гінекології. Там Лідії крім Урсофальку призначили препарат Ентекавір. Придбати Ентекавір наразі бабуся не може, бо в нього закінчилась реєстрація в Україні. Найближчим часом ми будемо звертатись в дружні благодійні фонди, які зможуть офіційно привезти препарат в Україну.

Та вже зараз нам треба придбати для Ліди препарат Урсофальк 250 мг № 100 3 упак  та оплатити обстеження. Разом необхідно зібрати суму 5000 гривень.

Просимо підтримати Ліду!

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

 

Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ «УкрСиббанк»
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Легкобит Лідії

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Легкобит Лідії

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Легкобит Лідії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*