Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійники, які давно допомагають нашим підопічним, знайомі з красунею Лідочкою з Рокитного. Шість років тому дівчинка проходила курси хіміотерапії і їй вдалося подолати страшну нейробластому. Зараз Лідочка вдома, вона дуже гарна та розумна дитина. В цьому році Ліда закінчує 5 клас.

В дівчинки важка ситуація в родині. Ліда ніколи не знала свого тата, а мама вже багато років бореться з доброякісною пухлиною головного мозку. Мама Лідочки має проблеми з пам`яттю, важкі головні болі та часто кричить. Вона не може піклуватися про доньку, тому з самого дитинства дівчинку доглядає бабуся, яка є її офіційним опікуном. Ніна Павлівна неймовірна жінка. Як вона витримує таке навантаження, як вони живуть лише на пенсії по віку та інвалідності – ми не розуміємо. Але сили бабусі не безмежні, вона сама часто хворіє хоч і намагається ніколи на занепадати духом. Фінансовий стан родини важкий.

На жаль, під час лікування в Лідочки виявили гепатит В, з яким дівчинка досі бореться. Крім постійного прийому препарату Урсофальк лікарі призначили Лідочці препарат Бараклюд. Завдяки добрим людям дівчинка з вересня 2018 року приймає ці ліки і вони допомагають дівчинці. Результати аналізів значно покращились, але в нас вже закінчились гроші на ліки, зібрані літом.
Придбати офіційно Бараклюд благодійний фонд не може, в нього закінчилась реєстрація в Україні. Дуже треба готівка.
Тому ми звертаємось до добрих людей за допомогою і розміщаємо реквізити картки нашого волонтера. Вартість лікування на один місяць – 3500 гривень.
Дуже просимо про допомогу для Лідочки!

Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5168 7427 1980 8135
Кушнір Леся Анатоліївна

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*